سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

گلایه های کلوپ و کومان؟ وقتی بهترین تیم دنیا باشید چنین اتفاقاتی رخ می دهد

مودریچ: تمدید قراردادم خوب پیش می رود

مودریچ: تمدید قراردادم خوب پیش می رود

لوکا مودریچ، هافبک کروات تیم رئال مادرید در 36 سالگی امیدوار به تمدید قرارداد با رئال مادرید است و از طرفی دیگر هم انتخاب مجدد فلورنتینو پرز به عنوان رئیس باشگاه رئال مادرید را تبریک گفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، در بخش دیگری از کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با لیورپول، مودریچ راجع به تمدید قرارداد خود گفت:

خوب پیش می رود. چیز بیشتری نمی توانم بگویم. همیشه گفته ام که می خواهم در رئال مادرید بمانم. احساس خوشحالی می کنم و امیدوارم که سال آینده نیز اینجا باشم.
گلایه های کلوپ و کومان
هیچ چیز خارج از باشگاه نمی تواند تاریخ ما و کاری که انجام می دهیم را لکه دار کند. همیشه شکایت های زیادی در مورد ما وجود دارد، اما وقتی بهترین تیم دنیا باشید چنین اتفاقاتی رخ می دهد. چیزهای که بیرون از باشگاه گفته می شود نمی تواند به چهره باشگاه آسیب بزند.
فلورنتینو پرز
بابت انتخابات اخیر به رئیس تبریک می گویم. کاملاً مطمئنم که او مصمم به ساخت تیم فوق العاده دیگری است، هرچند همین حالا هم تیم بزرگی داریم. خواهیم دید که در آینده چه کار خواهد کرد، اما همیشه کارهای بزرگی برای رئال مادرید انجام داده و مطمئنم که این کار را ادامه خواهد داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.