دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

محمد نصرتی: درخشش فولاد در لیگ قهرمانان باعث ترس حریفان آسیایی شد

محمد نصرتی: درخشش فولاد در لیگ قهرمانان باعث ترس حریفان آسیایی شد

محمد نصرتی مدافع سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس به تشریح وضعیت نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی، محمد نصرتی درباره ارزیابی اش از بازی‌های نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:

قدرت تیم ‌های ایرانی با پیروزی پرگل  فولاد برابر العین به رخ همه تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا کشیده شد. این موضوع ثابت شد که ایرانی‌ها چه قدرتی دارند. این موضوع از این جهت خوب است که ترس و دلهره به دل رقیبان می‌اندازد و از طرف دیگر نمایندگان کشورمان را مصمم می‌کند تا با انگیزه مضاعف به مصاف حریفان بروند. 
نصرتی ادامه داد:

نمی ‌توانیم بگوییم که کدام تیم به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند. البته پرسپولیس روی کاغذ و استقلال هم تا حدی با توجه به سوابق خود شانس صعود دارند. 
نصرتی درباره شرایط تیم تراکتور در آستانه لیگ قهرمانان آسیا و بازی اول این تیم برابر تیم پاختاکور ازبکستان گفت:

تراکتور با پاختاکور بازی دارد.  این تیم ازبکی در صورتی که همانند دوره قبل خود باشد قدرتمند است. پاختاکور توانست استقلال را در دوره قبل شکست بدهد و  پرسپولیس هم جلوی این تیم ازبکی شانس آورد، چون پاختاکور همان اوایل بازی ۱۰ نفره شد و سرخپوشان به خوبی از شرایط به وجود آمده استفاده کردند و به فینال رسیدند. تیم الشارجه امارات هم هزینه کرده است.
نصرتی گفت:

تا زمانی که بازی تیم‌ ها را در آسیا نبینیم نمی ‌توانیم درباره شرایط آنها صحبت کنیم. بازی ‌های نیروی هوایی عراق را ندیدم، اما عراقی ‌ها شبیه ایرانی ‌ها هستند و این موضوع باعث می ‌شود کار تراکتوری‌ ها سخت شود. امیدوارم تراکتور مانند فولاد بازی اول خود را با اقتدار به پایان برساند. آرزوی موفقیت برای هر ۴ نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا دارم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.