شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

محمد مومنی: شان و شخصیت علی دایی فراتر از رنگ‌ ها است

محمد مومنی: شان و شخصیت علی دایی فراتر از رنگ‌ ها است

محمد مومنی گفت: استقلال در گروهی قرار گرفته که همگی اذعان دارند سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان آسیا است. با این موضوع موافق و هم عقیده هستم، اما استقلال سخت‌ترین رقیب برای رقبا است

به گزارش ایران ورزشی، محمد مومنی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال برای شرکت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به تسنیم گفت:

در لیگ قهرمانان آسیا به جنگی می‌رویم که برای ما ناخواسته طراحی شده است و اراده‌ای برای ما متصور نیستند. در آسیا، سربار بقیه تیم‌ها هستیم. اگر چه پیشینه بسیار قوی داریم، اما به واسطه مسائل سیاسی، فوتبال ما باید جور آن را بکشد. فولاد خوزستان با شکست العین امارات نشان داد که در خیلی از مسائل، می‌توان محدودیت‌ها را به موفقیت تبدیل کرد. امیدوارم این اتفاق برای سایر تیم‌های ما بیفتد و نتایج خوبی کسب کنند.
محمد مومنی افزود:

استقلال در گروهی قرار گرفته که همگی اذعان دارند سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان آسیا است. با این موضوع موافق و هم عقیده هستم، اما استقلال سخت‌ترین رقیب برای رقبا است. پیشینه استقلال روشن است و می‌تواند با توجه به نفرات که در اختیار دارد، در گروه خودش موفق عمل کند.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به پخش نشدن اخبار تمرینات و سکوت فرهاد مجیدی و کادرفنی این تیم گفت:

مجیدی و همکارانش به این دلیل که حواشی ایجاد نشده و به تیم وارد استرس نشود، از معضلات و مشکلات چشم‌پوشی کرده‌اند. ایده و تفکری است که می‌خواهند راه مبارزه با حاشیه را نشان دهند. رسانه‌ رابطه باشگاه و هواداران است، هوادارانی که شاید دسترسی به فضای مجازی و دیگر سرویس‌های اطلاعاتی را نداشته باشند. رسانه، بهترین مرجع ارتباطی بین سرمربیان و هواداران است، رسانه‌ای که منطقی بگوید و منطقی پشتیبانی کند، نه مثل فضای مجازی. مجیدی باید پشتوانه رسانه‌ای خوبی داشته باشد. فراز کمالوند این ایده را دارد و سرد و گرم چشیده فوتبال است و با درایت می‌تواند به استقلال کمک کند. باید بپذیریم روش‌های مربیگری هر کسی متفاوت است.
مومنی در ادامه درباره اینکه گفته علی دایی در گذشته استقلالی بوده و صحبت‌های اخیر دایی اظهارات او را تأیید کرده است، گفت:

شأن و شخصیت دایی برای رنگ خاصی نبوده و فراتر از رنگ‌ها است. شاکله و شخصیت برخی از بازیکنان طوری است که شاید در یک تیم بازی کرده باشند، اما مختص به همان تیم نیستند. دایی نیز از این قاعده مستثنی نیست. مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی، فرهاد مجیدی، مهدی پاشازاده، سیروس دین‌محمدی و ... به رنگ خاصی وابسته نیستند. همه محرم نویدکیا را دوست دارند و او مختص فقط سپاهان نیست. دایی قبل از اینکه به پرسپولیس برود، زیر نظر مرحوم ناصر حجازی و پرویز مظلومی کار کرده است. همانطوری که پرسپولیسی‌ها به مرحوم حجازی احترام می‌‌گذارند، استقلالی‌ها به پروین احترام می‌گذارند. این مسئله، در گفتار نیست و بالاتر از حرف است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.