دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

مجیدی درفینال روی نیمکت می نشیند

عقب نشینی فرهاد از استعفای احساسی

عقب نشینی فرهاد از استعفای احساسی

فرهاد مجیدی بعد از استعفای احساسی خود از استقلال سرانجام تصمیم گرفت برای بازی فینال روی نیمکت استقلال بنشیند اما روشن نیست که آیا مجیدی بعد از فینال همچنان در استقلال باشد یا مدیران سرمربی دیگری را انتخاب کنند.

پیش از آنکه مجیدی از سمت خود کناره گیری کند پیش بینی هایی درباره استعفای او بعد از بازی فینال شنیده می شد اما سرمربی استقلال قدری پیش دستی کرد و یک بازی زودتر از طریق فضای مجازی کناره گیری خود از سرمربیگری استقلال را اعلام کرد.

بعد از این تصمیم باشگاه استقلال در فضای پرتنشی قرار گرفت و تحلیل های متعددی درباره چرایی این اتفاق بیان شد. در این میان مدیران باشگاه استقلال دلایل خاص به خود را درباره سفر به ایتالیا مطرح می کردند چراکه مجیدی درنامه خداحافظی خود از این سفر به شدت گله کرده بود.

توضیحات مدیران باشگاه استقلال اما سبب شد تا حدی کفه ترازو به سمت مدیران این باشگاه سنگینی کند و هوادارانی که منتقد سفر سعادتمند و دیگر مسئولان باشگاه به ایتالیا بودند به آن ها حق بدهند که در راستای بهبود اوضاع این باشگاه به اروپا بروند. بعد از تعدیل فضا فرهاد مجیدی نیز آلارم هایی برای بازگشت به استقلال صادر کرد و درنهایت با پا درمیانی برخی بازیکنان و مجید نامجو مطلق فرهاد تصمیم گرفت دربازی فینال روی نیمکت استقلال بنشیند تا به نوعی ماجرای اخیرا فعلا ختم به خیر شود.

با این وجود اما روشن نیست که سرنوشت استقلال بعد از فینال چه خواهد شد وآیا مدیریت کنونی راضی به ادامه همکاری با سرمربی استقلال باشد یا اینکه برای بازگرداندن استراماچونی اقدام های تازه تری را انجام دهد.

از طرفی شاید مجیدی هم با توجه به فضایی که شکل گرفته بعد از بازی فینال به طور قطع از ادامه همکاری با استقلال صرفنظر کند. شاید مجیدی هم به این باور رسیده که در برهه کنونی نتواند آن گزینه مطمئن و اطمینان بخش برای مربیگری در استقلال باشد.

به هرحال بعد از فینال همه چیز روشن خواهد شد و احتمالا این ماجرا وقت زیادی از باشگاه استقلال و هوادارانش خواهد گرفت. باید دید مدیران باشگاه استقلال چه طرح وبرنامه ای برای استقلال لیگ بیستم دارند.

سعادتمند در توجیه اینکه چرا به دنبال سرمربی جدید است به اختلاف امتیازی تیمش با صدرنشین لیگ برتر اشاره کرده که این نشان می دهد مدیران باشگاه استقلال با نگاهی درست و عاقلانه اساسا نتایج جام حذفی را ملاکی برای آینده تیم خود نمی دانند و براین باورندکه باید بر اساس ملاک های موفقیت در لیگ برتر تیم فصل بیستم را چیدمان کنند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.