سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

پاری سن ژرمن خواهان حفظ مویزه کین

پاری سن ژرمن خواهان حفظ مویزه کین

مویزه کین، مهاجم 21 ساله ایتالیایی در تابستان 2020 با قرارداد قرضی یک ساله و بدون بند خرید از اورتون به پاری سن ژرمن پیوست. این یعنی پاری سن ژرمن برای دائمی کردن قرارداد مویزه کین باید با تافی ها مذاکره کند.

یران ورزشی/به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن آماده است برای دائمی کردن قرارداد قرضی مویزه کین با اورتون مذاکره کند اما حداقل 40 میلیون یورو هزینه لازم است. مائوریسیو پوچتینو و اعضای پاری سن ژرمن به مویزه کین اعتماد کامل دارند و می خواهند او را در ترکیب تیم حفظ کنند. لئوناردو برای حفظ کین کاملا مصمم است و به زودی مذاکرات را آغاز می کند. اگر پاری سن ژرمن نتواند خواسته های مالی اورتون را برآورده کند، ایتالیایی ها و به خصوص یوونتوس وارد ماجرا می شوند.

گاتزتا دلو اسپورت نیز گزارش داده یوونتوس در نظر دارد مویزه کین، محصول آکادمی خود را باز گرداند و فابیو پاراتیچی پس از فصل عالی او در پاری سن ژرمن، مایل است او را به خط حمله یووه اضافه کند. گاتزتا مدعی شده اورتون برای فروش مویزه کین، 50 میلیون یورو می خواهد. یوونتوس میلی به پرداخت پول نقد برای چنین انتقالی ندارد و مایل است از بازیکنانی چون آدریان رابیو، آرون رمزی یا فدریکو برناردسکی برای کاهش رقم انتقال استفاده کند اما کارلو آنچلوتی به مریح دمیرال، مدافع ترک یوونتوس علاقه دارد. دمیرال از کم بازی کردن در یووه خیلی راضی نیست و ممکن است در راه خرید مویزه کین، قربانی شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.