شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

مربی فولاد: اگر کمی باتجربه تر بودیم، السد را شکست می دادیم

مربی فولاد: اگر کمی باتجربه تر بودیم، السد را شکست می دادیم

مربی فولاد از توقف تیمش برابر السد ناراحت است.

به گزارش ایران ورزشی، یوسو سسما در نشست خبری پس از تساوی فولاد مقابل السد اظهار داشت:

احساسی که دارم یک احساس تلخ و شیرین است. مساوی با السد نتیجه بدی نیست اما ما این امکان را داشتیم که تیم برنده زمین باشیم. طبعا اگر یک مقدار تجربه بیشتر داشتیم می‌توانستیم نتیجه را حفظ و سه امتیاز را مال خود کنیم.
وی افزود:

در زمین خیلی راحت بازی کردیم. وقتی یک صفر جلو بودیم باز هم شانس‌های دیگری داشتیم و اگر استفاده می‌کردیم بازی را برنده می‌شدیم. در ۲۵ دقیقه اول بازی در دست تیم السد بود و به ما فشار اوردند، ۱۵ دقیقه بعد را ما بهتر بودیم و حتی چند موقعیت خوب داشتیم که استفاده نکردیم. در نیمه دوم با تمرکز و اعتماد به نفس به زمین آمدیم و موقعیت های خوبی پس از گلی که زدیم، داشتیم اما متاسفانه این فرصت برد را از دست دادیم و گل خوردیم. از بازیکنان تیم قدردانی می‌کنم چرا که هرچه در وجودشان بود ارائه دادند.
مربی فولاد تصریح کرد:

نتوانستیم دقایق آخر را به نحو احسن مدیریت کنیم. کم تجربگی و ناپختگی کردیم که می‌خواستیم گل دوم را در آن دقایق بزنیم. بازیکنان ما جوان هستند و این بازی برایشان تجربه خواهد شد. همینطور که گفتم تساوی نتیجه بدی نیست چرا که با مدعی قهرمانی مساوی کردیم و ما تا آخرین لحظه برنده بودیم و آن‌ها بودند که مساوی کردند و باید خوشحال باشند. قدم به قدم به جلو می‌رویم. بسیار منظم و با شور و هیجان همیشگی گام بر می‌داریم و این ۶بازی‌ نشان می‌دهد که چه تیمی باید در چه جایگاهی باشد و کدام تیم صعود کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.