چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

لوران بلان: بازی با پرسپولیس به الریان انگیزه زیادی می دهد

لوران بلان: بازی با پرسپولیس به الریان انگیزه زیادی می دهد

تیم الریان قطر شب گذشته در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل گوای هند قرار گرفت و به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد.

به گزارش ایران ورزشی، شجاع خلیل زاده، مدافع لژیونر ایرانی از ابتدا در ترکیب الریان حضور داشت و 90 دقیقه بازی کرد. با این تساوی پرسپولیس به خاطر برد یک بر صفر مقابل الوحده با 3 امتیاز صدرنشین گروه پنجم ماند. الریان دوم و گوای هند در جایگاه سوم قرار گرفتند.

تیم الوحده امارات هم بدون امتیاز چهارم است.

لوران بلان ، سرمربی فرانسوی و مطرح الریان بعد از تساوی تیمش مقابل گوای هند از عملکرد تیمش حرف زد او گفت:

در این مسابقات، وقتی نمی توانید سریع گل بزنید، همه چیز سخت می شود. به خصوص که حریف از نظر دفاعی عملکرد خوبی داشت و با اعتمادبنفس بود.
او افزود:

الریان از موقعیت های که در اختیارش بود، استفاده نکرد. گرمای هوا و شرجی بودن مشکل ساز بود.البته الریان سعی کرد بازی را تحت کنترل بگیرد. متاسفانه نتوانستیم از این بازی 3 امتیاز بگیریم.
بلان ادامه داد:

گوا یک امتیاز گرفت. برای کسب بردی که نتوانستیم مقابل گوا به آن برسیم، به بازی بعدی با پرسپولیس فکر می کنیم که انگیزه زیادی به ما می دهد.
این مربی با تجربه تصریح کرد:

الریان به اینجا آمده که برنده شود و بهترین عملکرد را داشته باشد. اما گاهی اوقات اتفاقاتی رخ می دهند که مورد نظر ما نیستند. ما تلاش می کنیم تا بهترین بازی ها را در مسابقات بعدی انجام دهیم. پیکار الریان و پرسپولیس در تاریخ  است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.