دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

محسن گروسی: استقلال حق اشتباه ندارد

محسن گروسی: استقلال حق اشتباه ندارد

محسن گروسی مهاجم سابق استقلال درباره شرایط آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا 2021 صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، محسن گروسی با اشاره به وضعیت استقلال و الاهلی برای برگزاری اولین دیدارشان در لیگ قهرمانان آسیا به مهر گفت:

استقلال در ابتدای فصل در خط دفاع ناهماهنگ بود ولی در حال حاضر شرایط این تیم بهتر شده است. بازیکنان دفاعی به هماهنگی رسیده و می‌توان به آنها امیدوار بود.
گروسی ادامه داد:

در فاز تهاجمی هم یک خط حمله آتشین در استقلال وجود دارد؛ سه گلزن بسیار خوب که هر کدام می‌توانند نتیجه بازی را عوض کنند. در خط هافبک هم بازیکنان خوب هستند اما استقلال هنوز به بازیکنی نیاز دارد که بتواند مهاجمان را به خوبی تغذیه کرده و آنها را آماده گلزنی کند.
گروسی درباره حواشی که تیم‌های عربی برای ایرانی ‌ها به وجود می ‌آورند، گفت:

تیم ‌های عربی با آرامش کارشان را شروع می‌کنند اما وقتی شرایط برایشان مناسب نباشد، کارهای تکراری خود را انجام می‌دهند؛ وقت‌کشی و جنجال درست کردن، کاری است که تیم‌های عربی همیشه مقابل ایرانی‌ها انجام داده‌اند. من خودم چندین‌بار این موضوع را تجربه کردم. بازیکنان استقلال باید از کوره در نروند، خونسردی خود را حفظ کرده و تنها تمرکزشان بر روی بازی باشد و اجازه ندهند حاشیه‌های همیشگی تیم‌های عراقی بر روند کاری آنها تأثیر منفی بگذارد.
گروسی در پاسخ به این سئوال که آیا حرکت مجیدی نسبت به نبردن دانشگر به لیگ قهرمانان درست بوده است یا خیر؟ گفت:

اگر مجیدی با دانشگر مماشات می‌کرد، باید با هر کسی که بی‌نظمی می‌کند، این کار را انجام دهد. به اعتقاد من، حرکتی که مجیدی با دانشگر کرد، کمک به او بود. مجیدی یک بازیکن خوب، متعصب و دوستدار استقلال است اما این دلیل نمی‌شود که او به خودش اجازه دهد در تیم بی‌انضباطی کند؛ تحت هر شرایطی باید با نفراتی که نظم و انضباط را رعایت نمی‌کنند، برخورد کرد و من فکر می‌کنم کار مجیدی درست بوده است؛ حرکتش باعث خواهد شد تا دیگر بازیکنان دست به بی ‌انضباطی نزنند.
مهاجم سابق تیم استقلال در پایان در خصوص سه تیم حاضر ایرانی دیگر در لیگ برتر گفت:

فولاد با پیروزی که برابر العین به دست آورد، به مرحله بعد صعود کرد و امیدوارم بتواند در مراحل بعدی نیز موفق باشد. پرسپولیس و تراکتور هم با حریفان سختی روبرو هستند اما به نظر می‌رسد آنها توانایی و قابلیت این را دارند که بتوانند به مرحله بعد صعود کرده و باید آرزو کنیم که چهار تیم ایرانی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.