سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

میکل آرتتا: اونای امری موفق ترین سرمربی لیگ اروپا است

میکل آرتتا: اونای امری موفق ترین سرمربی لیگ اروپا است

میکل آرتتا از پیروزی آرسنال برابر اسلاویا پراگ و تقابل با اونای امری و ویارئال می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Football London، میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، بعد از پیروزی تیمش به سوالات مختلف پاسخ داد.

درباره بازی:

بسیار خوشحالیم. اسلاویا پراگ حدود 2 سال بود که در بازی های خانگی شکست نخورده بود. اینکه به اینجا آمدیم و با چنین نتیجه ای پیروزی شدیم، قدرت بازیکنان را نشان می دهد و به آن ها بابت عملکرد و ذهنیتی که در این بازی داشتند، تبریک می گویم.
نیمه اول:

بعد از اینکه گل امیل اسمیت رو قبول نشد، تیم واکنش بسیار خوبی به آن نشان داد و این همان چیزی است که می خواستیم. به آن ها فشار آوردیم و نشان دادیم که گل های بیشتری می خواهیم. این همان سطحی از مفید بودن است که می خواهم تیم از خود نشان دهد.
اونای امری موفق ترین سرمربی لیگ اروپا است
رویارویی با سرمربی سابق آرسنال، اونای امری:

بازی سختی خواهد بود زیرا ویارئال تیم درجه یکی است و اونای امری هم موفق ترین سرمربی لیگ اروپا است. از این پیروزی لذت می بریم و به سرعت خودمان را برای بازی یکشنبه با فولام آماده می کنیم.
آیا این بهترین عملکرد آرسنال تحت هدایت شما بود؟

نمی دانم اما این بازی یکی از مهم ترین ها بود. می دانیم که این مسابقات تا چه اندازه برای باشگاه و هواداران مان اهمیت دارد.
آیا پیر امریک اوبامیانگ هنوز در بیمارستان است؟

تازه با او تماس گرفتیم و او در خانه به سر می برد. در حال حاضر اوبامیانگ خوب است. او 2 روز را در بیمارستان سپری کرد.
چه زمانی انتظار بازگشت اوبامیانگ را دارید؟

باید ببینیم که روند ریکاوری او چه قدر طول می کشد. او می خواهد هر چه سریع تر برگردد و این همان چیزی است که خودش به من گفت.
چه زمانی متوجه بیماری اوبامیانگ شدید؟

در روزهای گذشته او حال خوبی نداشت. پزشک های تیم او را معاینه کردند و بعد از آن چند آزمایش دیگر صورت گرفت تا بیماری او تشخیص داده شد.
چه قدر برای شما درخشیدن جوانانی مثل بوکایو ساکا و امیل اسمیت رو اهمیت دارد؟

برای من دیدن هر روز آن ها در تمرینات یک لذت است. اینکه می بینم چگونه رفتار می کنند، چه شور و اشتیاقی دارند و اینکه تا چه حد به باشگاه و کارشان تعهد دارند. باید به آن ها اجازه دهید تا خودشان را نشان دهند و در شرایط مناسبی قرارشان دهید. بعد از آن به خودشان بستگی دارد که امشب عالی کار کردند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.