سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

هانسی فلیک: حذف از لیگ قهرمانان؟ زندگی جریان دارد و باید قهرمانی بوندسلیگا را قطعی کنیم

هانسی فلیک: حذف از لیگ قهرمانان؟ زندگی جریان دارد و باید قهرمانی بوندسلیگا را قطعی کنیم

سرمربی بایرن مونیخ می گوید تیمش روی کسب برد در بازی های باقی مانده بوندسلیگا متمرکز است

به گزارش ایران ورزشی؛بایرن مونیخ پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا، فردا شنبه در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت های بوندسلیگا از ساعت 18:00 به وقت تهران در استادیوم فولکس واگن آرنا مهمان وولفسبورگ خواهد بود. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک، سرمربی باواریایی ها در کنفرانس خبری پیش از این دیدار پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

لواندوفسکی هنوز آماده نیست
بازیکنان مصدوم ما هنوز در دسترس نیستند. اخیرا لواندوفسکی را دیدم اما او هنوز برای حضور در بازی با وولفسبورگ آماده نیست. برای بازی سه شنبه شب مقابل بایرلورکوزن باید صبر کنیم و ببینیم چه می شود. لئون گورتسکا هم به نظر می رسد فردا غایب خواهد بود و سرژ گنابری هم هفته آینده باز خواهد گشت. لوکاس هرناندز درد دارد و باید ببینیم برای بازی فردا آماده است یا نه. ترکیب تیم ما غایبان زیادی دارد اما سه بازی مهم پیش روی ماست که می خواهیم همه آن ها را ببریم.
می خواهیم خیلی سریع قهرمانی بوندسلیگا را قطعی کنیم
تمرکز ما روی بازی با وولفسبورگ و بازی های آینده است. وولفسبورگ یکی از بهترین تیم های لیگ است که محیطی خوب و البته یک سرمربی عالی دارد. ووت وخهورشت مهاجمی عالی است که در نبردهای هوایی بسیار قدرتمند عمل می کند. سه بازی مهم پیش روی ما است و می خواهیم به هدف باقی مانده مان در فصل، دست پیدا کنیم.  ما همه متمرکز هستیم. شش بازی باقی مانده و 18 امتیاز برای کسب کردن پیش روی ما است. به ذهنیت عادی مان نیاز داریم. می خواهیم خیلی سریع قهرمانی مان را قطعی کنیم اما رقابت تا پایان فشرده خواهد بود. تا وقتی که قهرمانی قطعی نشود، هر فرضیه ای را می توان در نظر گرفت. گل نزدن روی ضربات کرنر؟ وقتی بیش از 300 ضربه آزاد داشته باشید، انتظار می رود تعداد گل ها بیش از 7 باشد. ما اغلب اوقات نتوانسته ایم روی این موضوع تمرین کنیم. البته که از این آمار راضی نیستم. باید روی این موضوع کار کنیم.
شب ها نمی توانم راحت بخوابم
حذف از لیگ قهرمانان اروپا؟ هضمش سخت است و شب ها راحت نمی توانم بخوابم. طبیعی است که شما از من در این مورد بپرسید اما زندگی جریان دارد و هنوز بازی های بزرگی پیش روی ما است. انگیزه بازیکنانی که در تابستان از بایرن مونیخ می روند؟ حس اشتیاق را در هر بازیکن می بینم. همه بازیکنان باانگیزه هستند و از بازی کردن برای بایرن مونیخ لذت می برند. درباره بازیکنی، نگرانی ندارم. آن ها سعی خواهند کرد تا دوباره قهرمان آلمان شویم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.