سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

بکن باوئر: فلیک زودتر تکلیفش را روشن کند

بکن باوئر: فلیک زودتر تکلیفش را روشن کند

رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ می گوید، مربی این باشگاه باید زودتر تصمیمش در مورد آینده را اعلام کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اشپورت آینتس، از زمان اعلام جدایی یواخیم لوو از تیم ملی آلمان گمانه زنی های زیادی در مورد گزینه های جانشین او انجام شده است و یکی از نامزدهای گرفتن جای لوو، هانسی فلیک مربی فعلی باشگاه بایرن مونیخ است. بعد از حذف بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان، این گمانه زنی ها بیشتر از قبل نیز شده است و به همین خاطر، فرانتس بکن باوئر، رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ از مربی تیمش خواسته است که هر چه زودتر تصمیمش در مورد آینده را اعلام کند. او در این باره گفت:

او باید تعهدش را نشان دهد. او باید بگوید که می ماند و باید بگویم که تا سال 2023 نیز با باشگاه قرارداد دارد. به همین خاطر نباید نگران چیزی بود اما اگر او تصمیمش را مشخص نکند، فرصت برای حاشیه سازی ایجاد می شود و خود فلیک باید با فشار این حاشیه ها کنار بیاید. نمی تواند تا ابد در جواب به سوال در مورد آینده اش بگوید سوال بعد و بلاخره باید به این سوال جواب دهد.
به نظر می رسد پیشنهاد هدایت تیم ملی آلمان برای فلیک به قدری جذاب باشد که نتواند آن را رد کند. ضمن این که اختلاف نظرهای فلیک با سران باشگاه نیز بر شایعات دامن زده است. گفته می شود در صورت جدایی فلیک از بایرن، یولین ناگلزمن جای او را در بایرن خواهد گرفت. شنیده ها حاکی از این است که آلگری نیز یکی دیگر از گزینه های هدایت بایرن مونیخ در صورت جدایی فلیک خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.