دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲

نقل و انتقالات رئال مادرید؛ از چهار جوان غیرقابل فروش تا احتمال خروج واران

نقل و انتقالات رئال مادرید؛ از چهار جوان غیرقابل فروش تا احتمال خروج واران

مارکا به بررسی استراتژی های نقل و انتقالات رئال مادرید در تابستان پیش رو پرداخته است

به گزارش ایران ورزشی،انتظارات در رئال مادرید بالا است و از این رو، رئال مادرید بیکار نخواهد نشست و سخت تلاش می کند تا برای فصل جدید، خودش را تقویت کند. وب سایت مارکا در گزارشی مفصل به اهداف نقل و انتقالاتی رئال مادرید در تابستان 2021 پرداخته که به مرور آن ها می پردازیم.

گام اول، رسمی کردن انتقال داوید آلابا است. رئال مادرید در ژانویه برای انتقال آزاد داوید آلابا از بایرن مونیخ با او به توافق رسید اما با وجود این توافق، انتقال آلابا به رئال مادرید در پایان فصل 21-2020 رسمی خواهد شد. رئال مادرید علاوه بر جذب آلابا، به دنبال تقویت خط حمله هم خواهد بود. مشخصا ارلینگ هالند و کیلیان ام باپه، اهداف اصلی رئال مادرید هستند و این دو بازیکن علاقه زیادی برای انتقال به این تیم دارند اما متقاعد کردن پاری سن ژرمن و دورتموند ساده نخواهد بود. برای انجام خریدهای بزرگ، مشخصا لازم است چند بازیکن به فروش بروند تا پول برای انجام هزینه ها فراهم شود.

بازیکنان باتجربه ای که دستمزد بالایی می گیرند اما کارایی چندانی ندارند، در تابستان می توانند رئال مادرید را ترک کنند؛ گرت بیل، مارسلو و ایسکو از این دسته هستند. آلوارو ادریوزولا، ماریانو دیاز و لوکا یوویچ هم می توانند به باشگاه های دیگر پیشنهاد شوند. قرارداد سرخیو راموس و لوکاس واسکز در پایان فصل با رئال مادرید تمام می شود. لوس بلانکوس با سرخیو راموس در حال مذاکره است اما واسکز فاصله زیادی برای توافق دارد و البته دچار مصدومیتی شده که فصل را برایش به پایان رسانده است. برخی بازیکنان نیز در رئال مادرید، غیرقابل فروش هستند و با هیچ قیمتی به فروش نخواهند رسید؛ وینیسیوس جونیور، رودریگو گوئس، فدریکو والورده و مارتین اودگارد از این دسته هستند. مشخصا تیبو کورتوا، کاسمیرو، تونی کروس و کریم بنزما هم در بازار نخواهند بود. رئال مادرید برای حفظ وینیسیوس جونیور جدی است و به توانایی ها و استعداد این وینگر جوان برزیلی اعتماد دارد؛ از این رو از وینیسیوس برای جذب ام باپه استفاده نخواهد شد.

رافائل واران تا 2022 با رئال مادرید قرارداد دارد و به نظر نمی رسد که بخواهد قراردادش را با این تیم تمدید کند. واران در آستانه 28 سالگی است و در نظر دارد چالش جدیدی را تجربه کند. رئال مادرید می تواند او را در تابستان پیش رو با قیمتی حدود 70 میلیون یورو به فروش برساند. اخیرا ادر میلیتائو و ناچو فرناندز در خط دفاعی رئال مادرید، عملکرد مطمئنی نشان داده اند و البته پائو تورس و ژول کونده، گزینه های گران قیمتی برای جانشینی رافائل واران هستند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.