شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱

هنک تن ‌کاته: پرسپولیس بهترین تیم آسیاست

هنک تن ‌کاته: پرسپولیس بهترین تیم آسیاست

هنک تن ‌کاته معتقد است انجام 6 بازی در دو هفته آن هم در ماه رمضان، دیوانه وار است.

به گزارش ایران ورزشی، هنک تن ‌کاته که تیم تحت‌هدایتش چهارشنبه شب در اولین بازی خود در گروه E لیگ قهرمانان آسیا 2021 با نتیجه یک بر صفر مغلوب پرسپولیس ایران شد، گفت:

از عملکرد بازیکنانم در بازی اول راضی نیستم. ما با بهترین تیم آسیا بازی کردیم و موقعیت‌هایی هم مقابل پرسپولیس داشتیم تا حداقل یک امتیاز از آن بازی بگیریم. سزاوار کسب یک امتیاز از بازی اول‌مان بودیم.
سرمربی هلندی الوحده که شاگردانش امشب (شنبه) در دومین بازی خود در این چارچوب باید به مصاف اف‌سی گوا هند بروند، با انتقاد از برنامه‌ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای این مسابقات گفت:

ما در یک بازه زمانی کوتاه باید بازی‌های زیادی انجام دهیم. صادقانه باید بگویم این نوع برنامه‌ریزی را دوست ندارم. درک نمی‌کنم که آنها چطور پذیرفتند که ما در دو هفته 6 بازی انجام دهیم، آنهم با شرایط جوی هند و البته در ماه رمضان. این برنامه‌ریزی دیوانه‌وار است. به هر حال ما اینجا هستیم و باید بهترین بازی‌مان را به نمایش بگذاریم.
تن‌کاته که 90 درصد بازیکنانش مسلمان هستند، در ادامه صحبت‌هایش گفت:

کار برای ما در این شرایط خیلی دشوار است چون بازیکنان باید دوباره انرژی بدن‌شان را بازیابند. اکثر بازیکنان من، 90 درصدشان مسلمان هستند. آنها در ماه رمضان هستند و این بدین معناست که تنها می‌توانند بین ساعت 7 بعدازظهر تا 3:30 تا 4:30 صبح غذا بخورند. از 4 صبح تا 7 بعدازظهر که زمان زیادی است، آنها اجازه خوردن یا نوشیدن ندارند. به عنوان یک ورزشکار که باید بازی کند، باید بدن‌تان را پر از پروتئین کنید. زمانی هم که شما روزه هستید، بازی کردن آسان نیست.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.