یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

محمد آبشک: نقاط ضعف و قوت الوحدات را می دانیم

محمد آبشک: نقاط ضعف و قوت الوحدات را می دانیم

هافبک تیم فوتبال فولاد ایران می گوید تیم الوحدات را آنالیز کرده‌ایم و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را به خوبی می‌شناسیم.

به گزارش ایران ورزشی، محمد آبشک در کنفرانس خبری پیش از مسابقه تیم فولاد برابر الوحدات اردن اظهار داشت:

بازی سختی با السد داشتیم. نتیجه خوبی در مجموع گرفتیم اما می‌توانستیم برنده دیدار باشیم. الوحدات تیم خوبی است که اکنون در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حاضر است. آن‌ها پارسال قهرمان لیگ اردن شدند و به تازگی قهرمانی سوپرکاپ را کسب کرده‌اند. الوحدات تیم گردن کلفت و محکمی است که خوب فوتبال بازی می‌کنند و برابر النصر پرقدرت و پر بازیکن نیز عملکرد خوبی داشت.
وی تصریح کرد:

ما هم اینجا هستیم تا بهترین عملکرد خود را داشته باشیم. تیم الوحدات را آنالیز کرده‌ایم و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را به خوبی می‌شناسیم. امیدواریم فردا عملکرد رضایت بخشی داشته باشیم و بتوانیم نتایج خوبی در ادامه مسابقات بگیریم و باعث شادی هواداران فولاد و مردم ایران شویم.
هافبک فولاد گفت:

ما در دو بازی اخیر نشان دادیم یک تیم متحد و یک‌دست هستیم، اینجا هستیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و کار بزرگی انجام بدهیم. سه بازی در یک هفته دشوار است و البته ما یک بازی بیشتر نسبت به دیگر تیم‌های گروه انجام داده‌ایم اما یک تیم آماده و متحد هستیم که بازیکنان یک سطح و حرفه‌ای داریم. در مسابقات فشرده این چنینی تیمی که بتواند خوب ریکاوری کند موفق خواهد بود و می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.