دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

پیگیری عزیزی‌ خادم، ظریف و عراقچی برای وضعیت پرسپولیس در هند

پیگیری عزیزی‌ خادم، ظریف و عراقچی برای وضعیت پرسپولیس در هند

شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال گفت‌وگویی تلفنی با سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در این تماس تلفنی علی چگنی سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند ضمن بیان این مطلب با اشاره به دوستی مردم ایران و هند گفت:

مقامات دولت هند به دلیل روابط حسنه دو کشور، کمال حسن نیت را در صدور مجوز پرواز اختصاصی هواپیمای باشگاه پرسپولیس در چند ساعت داشتند و این در حالی است که محل فرود هواپیما پایگاهی نظامی بود و صدور مجوز حداقل یک هفته فرصت می‌خواست.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند با اشاره به شرایط دشوار کرونا و اختلال‌های ایجادشده، میزبانی شهر گوا را عجیب دانست و گفت:

با این وجود میزبانی برای همه تیم‌ها یکسان است و مطمئنیم همه امکانات را در اختیار تیم‌ها قرار می‌دهند. این روزها به دلیل کرونا، قوانین سخت‌گیرانه‌ای در کشور هند حکمفرماست و سرویس‌دهی به هموطنان به راحتی امکان‌پذیر نیست. در عین حال از نزدیک با مسئولان هندی در ارتباط هستیم که تسهیلات مناسب در حد مقدورات و شرایط موجود برای تیم پرسپولیس فراهم آید.
وی در خاتمه تصریح کرد:

عزیزی خادم تماسی برای پیگیری وضعیت باشگاه پرسپولیس داشت و این اطمینان را به رئیس فدراسیون فوتبال دادیم که پیگیر موضوعات باشیم. این پیگیری از طرف آقایان ظریف و عراقچی هم بوده و جالب است بدانید فوتبال ایران در هند طرفدار دارد و با احترام از آن یاد می‌کنند. حتی بعضی کارمندان وزارت امور خارجه هند، باشگاه پرسپولیس را به خوبی می‌شناسند. ما پیگیری‌های لازم را خواهیم داشت و با فدراسیون فوتبال هند هم در تماس هستیم تا بازیکنان پرسپولیس در فضایی آرام به بازی‌های‌شان ادامه دهند و به امید خدا از گروه‌شان صعود کنند و با خوشحالی به کشور برگردند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.