دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

صادق ورمزیار: مهدی قائدی برگ برنده مجیدی در عربستان بود

صادق ورمزیار: مهدی قائدی برگ برنده مجیدی در عربستان بود

صادق ورمزیار پیشکسوت استقلال در خصوص پیروزی پرگل این تیم مقابل الاهلی عربستان صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی ،صادق ورمزیار به ایرنا گفت:

این یک بازی بی‌نظیر بود و باید به مجموعه کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال استقلال تبریک گفت. آنان سه امتیاز مهم با نتیجه عالی به دست آوردند و این موجب خواهد شد تا روحیه و انگیزه مضاعف داشته باشند. همچنین اقتدار استقلال موجب می‌شود ترس در دل حریفان ایجاد شود. باید گفت که این تیم از زمان ورود مجیدی روند خوبی را سپری کرده است.
بازیکن اسبق تیم های ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال ادامه داد:

تفکر برد در این بازی در وجود بازیکنان استقلال بود و آنان از نخستین دقایق به دنبال برتری بودند. هر چند که نقصان‌ هایی در این دیدار نیز دیده شد اما خط حمله استقلال در نیمه دوم بهترین عملکرد را داشت و توانست زمینه کسب سه امتیاز را فراهم کند.
ورمزیار این را هم گفت که در طول بازی شاهد فرصت هایی بودیم که ممکن بود نتیجه برد را با تساوی عوض کند اما در نیمه دوم توانایی و هنر «مهدی قائدی» ورق را به سود استقلال برگرداند.

بازیکن سابق استقلال در پایان این را هم یاداور شد که دفاع استقلال در این دیدار چندبار برابر بازیکنان حریف متزلزل شد و اگر در دیدارهای بعدی اینگونه باشد احتمال موقعیت سوزی حریف کم خواهد بود زیرا این بازی توسط رقیبان آنالیز و مورد بررسی قرار می گیرد. کادرفنی در کنار این برد باید برخی از نقاط ضعف تیم را نیز برطرف کنند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.