پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

ساندرو ماتزولا: اگر آنیلی زنگ می زد، مدیریت یوونتوس را قبول می کردم

ساندرو ماتزولا: اگر آنیلی زنگ می زد، مدیریت یوونتوس را قبول می کردم

ساندرو ماتزولا، پسر والنتینو ماتزولا، ستاره گرانده تورینو و تیم ملی ایتالیا است و به همین دلیل پیشنهاد بازی در یوونتوس را رد کرده و به اینتر پیوسته است.

به گزارش ایران ورزشی؛آنتونیو کونته، اسطوره یوونتوس فصل گذشته هدایت اینتر را به عهده گرفت و در این فصل فاصله ای با قهرمانی در ایتالیا ندارد؛ چیزی که خیلی ها به عنوان مربی، آن را رفتاری حرفه ای می دانند. ساندرو ماتزولا، اسطوره اینتر در گفتگو با رادیو کیس کیس گفت:

من به عنوان مدیر در یوونتوس؟ اگر آنیلی به من زنگ می زد، به یوونتوس می رفتم. یادم می آید که جیانی آنیلی با من تماس گرفت و گفت بازی های پدرم را در گرانده تورینو دنبال می کرده است. با این حال به عنوان بازیکن، به یوونتوس پاسخ منفی دادم. مادرم گفت پدرت در قبر خواهد لرزید و بنابراین پیشنهاد یووه را رد کردم. پیراهن تورو به پوست من چسبیده بود و همیشه این پیراهن را بر تن داشتم.
ماتزولا در مورد ناپولی، حریف این هفته اینتر گفت:

گتوزو می داند چطور در ذهن بازیکنان نفوذ کند و واقعا کار او را به عنوان مربی دوست دارم. اینسینیه این روزها ثبات بیشتری دارد، هم تیمی هایش او را می بینند و او می تواند کارهای مهمی در زمین انجام دهد. به نظر من یکشنبه مخصوصا در نیمه اول بازی بسیار آهسته ای را شاهد خواهیم بود ما در نیمه دوم بازی می تواند منفجر شود. مطمئنم.
ساندرو ماتزولا 17 سال در اینتر، یکی از ستاره های بزرگ گرانده اینتر در دهه 1960 بود و با این تیم 2 قهرمانی اروپا، 4 اسکودتو و 2 جام بین قاره ای کسب کرد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.