پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

عذرخواهی یحیی توره از پپ گواردیولا به خاطر اظهاراتش در سال 2018

عذرخواهی یحیی توره از پپ گواردیولا به خاطر اظهاراتش در سال 2018

یحیی توره به دلیل اظهاراتش علیه پپ گواردیولا در سال 2018، از سرمربی منچسترسیتی عذرخواهی کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اتلتیک، یحیی توره از آن دسته بازیکنانی است که در دو تیم شاگرد پپ گواردیولا بوده است؛ ابتدا بارسلونا و سپس در منچسترسیتی. توره پس از دو فصل کار کردن با گواردیولا در تیم آبی پوش شهر منچستر، ترجیح داد در سال ۲۰۱۸ مسیرش را از این سرمربی اسپانیایی جدا کند و پس از ۸ سال اتحاد را ترک نماید. او در خصوص گواردیولا گفته بود:

تصور می کنم که پپ احترامی برایم قائل نبود و هر کاری برای نابود کردن و بد جلوه دادن من در فصل گذشته انجام داد. او با من بی رحمانه برخورد می کرد. واقعا فکر می کنید که او با آندرس اینیستا هم چنین برخورد کرده است؟ از خودم سوال می کردم که چرا او چنین است؛ اگر به دلیل رنگ پوستم است پس من اولین نفری نیستم که این گونه با او برخورد می کند. شاید با ما مردم آفریقا همیشه به طور یکسان نسبت به بقیه رفتار نمی شود. وقتی به مشکلات نگاه می کنید می بینید که او هر جایی که بوده اغلب با بازیکنان افریقایی برخورد داشته است.
حالا پس از 3 سال، اینطور به نظر می آید که توره از حرف هایش پشیمان است، هافبک ساحل عاجی در جدید ترین صحبت هایش می گوید:

هنگامی که اتفاق نادرستی رخ می دهد و شما اشتباهی مرتکب می‌شوید یا مردم از نام شما استفاده می‌کنند تا یک کار اشتباه انجام دهند، باید شرایط را رو به راه کنید. این کار اشتباه بود؛ می خواهم به دلیل اتفاقی که رخ داد و کاری که انجام دادم، عذرخواهی کنم. کاری که دست به انجام آن زدم، بی احترامی نسبت به باشگاه بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.