پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

ادر میلیتائو؛ از تحمل انتقاد و تمسخر تا ماندن در مادرید

ادر میلیتائو؛ از تحمل انتقاد و تمسخر تا ماندن در مادرید

بعد از چند بازی پیاپی حضور در ترکیب، مدافع برزیلی ثابت کرده است که لیاقت ماندن در رئال مادرید را دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، ادر میلیتائو توانسته است شرایط فاجعه بار خود در رئال مادرید که باعث شده بود آینده ای برای این مدافع در پایتخت اسپانیا متصور نباشد را عوض کند. ناگهان آسمان ابری و طوفانی این بازیکن تبدیل به یک آسمان صاف شده است. شرایط این بازیکن به قدری خوب شده است که از یک بازیکن مازاد تبدیل به یکی از بازیکنان اصلی باشگاه برای فصل بعد شده است. آن هم در شرایطی که باشگاه در مورد تمدید یا عدم تمدید قرارداد سرخیو راموس دو به شک است و به دنبال جذب آلابا نیز هست.

میلیتائو در تابستان 2019 در ازای 45 میلیون یورو از پورتو به رئال مادرید آمد ولی تازه در چند بازی اخیرش که دارد نشان می دهد سران رئال به چه دلیل اقدام به جذب او کردند. میلیتائو توانسته است در چهار بازی اخیر رئال مادرید به طور متوالی بازی کند و این اتفاقی است که از زمان حضورش در رئال مادرید بی سابقه بوده است. زیدان در تمام این مدت مانعی برای این اتفاق بود و ترجیح می داد از زوج واران- راموس استفاده کند و تنها دور بودن این دو از ترکیب باعث شد که مربی فرانسوی تصمیم بگیرد از زوج ناچو- میلیتائو استفاده کند و این دو نشان داده اند که می توانند دفاعی قابل اطمینان برای تیم باشند.

میلیتائو در چند بازی اخیر نشان داده است که لیاقت پوشیدن پیراهن رئال مادرید دارد. او تا به اینجا دوران خوبی در رئال مادرید سپری نکرده بود و مجبور شده بود بی احترامی ها و انتقادات فراوانی را تحمل کند. با این حال، شرایط تغییر کرده است. میلیتائو نشان داده است که چرا رئال مادرید دست به پرداخت پولی سنگین برای خرید او کرده است. او از بازیکنی که تحت انتقادات بود تبدیل به بازیکنی مهم شده است. از کسی که مسخره می شد و دستمایه خنده هواداران بود، تبدیل به بازیکن تیم ملی برزیل شده است. حالا می توان گفت که اوضاع بر وفق مراد میلیتائو است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.