پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

اشرف حکیمی: امیدوارم برای سال های طولانی در اینتر بمانم؛ کونته مانند برادر بزرگتر من است

اشرف حکیمی: امیدوارم برای سال های طولانی در اینتر بمانم؛ کونته مانند برادر بزرگتر من است

مدافع باشگاه اینتر ابراز امیدواری کرد برای سالیان طولانی در این تیم بماند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ریپالیکا، در میان عوامل اوج گیری اینتر در فصل جاری قطع یک مدافع راست وجود دارد که پاس گل می دهد، گلزنی می کند و یکی از بازیکنان محوری تیمش محسوب می شود. این فرد کسی نیست به جز اشرف حکیمی، یکی از خریدهای کونته در تابستان که توانسته درخشش فوق العاده ای در پیراهن نراتزوری داشته باشد. این بازیکن در مصاحبه ای با ریپالیکا در مورد مسائل مختلفی از جمله درخشش در اینتر، قهرمانی، آنتونیو کونته و... صحبت کرده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

در مورد آنتونیو کونته
مربی صرف نظر از هر اتفاقی که می افتد همواره در کنار ماست. از نظر سن و تجربه، او مانند برادر بزرگتر من است. کونته به ما آزادی می دهد و می گذارد راحت باشیم. او جزو گروهی است که خودش ساخته است. همه ما یک هدف داریم و در یک مسیر مشترک هستیم. بیرون از زمین مسابقه هم کاملا متحد هستیم. رشد تیم تدریجی بوده است و بازیکنان جدیدی از جمله خود من به تیم اضافه شده اند.
در مورد پیشرفت اینتر در فصل جاری
پیشرفت تیم تدریجی بود. بازیکنان جدیدی به تیم آمدند که باید با سایرین آشنا می شدند. سپس اتفاقاتی افتاد که باعث افزایش اعتماد به نفس ما شد. حذف از لیگ قهرمانان به ما اجازه داد که تمرکزمان تنها روی لیگ باشد. شکست هایی که داشتیم به ما کمک کرد تا درک کنیم چه می خواهیم. قهرمانی در سری آ؟  باید در این مورد با احترام صحبت کنیم و می دانیم که هنوز فاتح آن نشده ایم. هدف مان قهرمانی است و این موضوع را پنهان نمی کنیم اما هنوز مسابقات زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. دیدار این هفته با ناپولی اهمیت زیادی دارد.
در مورد ماندن در اینتر
تماشای مسابقات ما جذاب نیست؟ مسابقه فوتبال که فیلم نیست. در فوتبال تنها چیزی که اهمیت دارد گل های زده است و نه فوتبال زیبا. اید مسابقات را ببرید تا در صدر جدول قرار بگیرید. از لیگ قهرمانان حذف شدیم چون در مورد برخی جزئیات بی دقت بودیم. باید همدیگر را بهتر می شناختیم. درست است که حذف شدیم اما حالا قدرتمندتر هستیم. در مورد این تیم در اروپا صحبت خواهند کرد. آینده؟ می خواهیم آینده را در کنار هم بسازیم. امیدوارم برای سال های طولانی در اینتر بمانم. اینجا خوشحال هستم.
در مورد بازی در رئال مادرید و هم تیمی بودن با رونالدو
در رئال مادرید و با دفاع چهار نفره رشد کردم اما با وجود دفاع سه نفره، آزادی بیشتری برای حضور در حملات دارم. تمرکز روی تاکتیک محور فوتبال کونته است و همین باعث شده است بازیکن کامل تری شوم. مارسلو الگوی من است. همه چیز بازی او را دوست دارم. کریستیانو رونالدو؟ با رونالدو توانایی انجام هر کاری را داشتیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.