دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

شوخی سرمربی پورتو با خبرنگاران: شاید دوباره طارمی را نیمکت نشین کنم

شوخی سرمربی پورتو با خبرنگاران: شاید دوباره طارمی را نیمکت نشین کنم

سرمربی پورتو در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ناسیونال به تمجید از طارمی پرداخت و از میزان احتمال قهرمانی در لیگ پرتغال صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، فردا شب در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ پرتغال، پورتو میهمان ناسیونال است. سرمربی پورتو در نشست خبری پیش از این مسابقه به تمجید از طارمی پرداخت و گفت:

اکنون او باید بسیار پرانگیزه شده باشد به خاطر شرایطی که حول او پس از گل زیبایش در مسابقه لیگ قهرمانان اروپا شکل گرفت. می‌خواهم به شما بگویم که در مسابقاتی که او گلزنی نمی‌کرد، شما به من می‌گفتید که طارمی را بیرون بکش. هر کدام از ما نگاهی به فوتبال دارد و از زاویه خودش می‌بیند. به نظرم طارمی تلاش بسیار زیادی کرده تا بتواند در مسابقات گلزنی کند.
او ادامه داد:

در 2 بازی گذشته او به عنوان یار تعویضی به میدان آمد و توانست گلزنی کند. چقدر این مسئله فوق العاده است. شاید دوباره او را نیمکت نشین کنم (با خنده)
سرمربی پورتو گفت:

در خصوص بازی با چلسی باید بگویم، برخی لحظات وجود داشت که ما بیشترین سختی را متحمل شدیم. لحظاتی که تاثیرات نامرئی آن را ساختند که مربی چلسی نیز به آن اشاره کرد. به نظرم منظورش از تاثیرات نامرئی بودجه باورنکردنی چلسی و سرمایه گذاری عجیب در زمینه خرید بازیکن است.
کونسیساو گفت:

عملکرد چلسی متاثر از عملکرد ما بود. باید قبول کنیم که چلسی بازی را به نفع خود تمام کرد و تیم بهتری بود.
سرمربی پورتو در خصوص قهرمانی نیز گفت:‌

قهرمانی به ما بستگی ندارد، سعی خودمان را می‌کنیم تا در 8 بازی بعدی خودمان به پیروزی رسیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.