پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

استفانو پیولی: از بازگشت مانژوکیچ خوشحالیم

استفانو پیولی: از بازگشت مانژوکیچ خوشحالیم

سرمربی میلان به ستایش از جنوا و جانلوکا اسکاماکا پرداخت

به گزارش ایران ورزشی؛ در چارچوب رقابت های هفته سی و یکم سری آ، بعد از ظهر یکشنبه تیم های میلان و جنوا از ساعت 15:00 در استادیوم سن سیرو به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش گل ایتالیا، استفانو پیولی، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی با جنوا پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

حرکت مانژوکیچ، متعجبم نکرد
همه ما می خواهیم پس از مدتی طولانی، به مسیر پیروزی در سن سیرو برگردیم. باید کیفیت و تمرکز بیشتری در یک سوم دفاعی حریف داشته باشیم تا به این هدف برسیم. خوشحالم ماریو مانژوکیچ در دسترس است. گرچه او نمی تواند 90 دقیقه بازی کند اما در هفته اخیر، جلسات تمرینی عالی داشته است. مانژوکیچ خیلی خوب می دود و به ندرت، حرکات او با بی ثباتی همراه می شود. ماریو از این که طی هفته های اخیر نمی توانست تیم را همراهی کند، واقعا ناراحت بود. از حرکت او بابت بخشیدن دستمزد ماه مارسش به خیریه اصلا متعجب نشدم چون هرگز به کیفیت های او شک نداشته ایم. مطمئنم لیائو در حال پیشرفت است و نسبت به فصل گذشته، اشتیاق بیشتری در بازی از خود نشان می دهد.
اسکاماکا آینده درخشانی دارد
ما هدف بزرگی داریم و بازی برابر جنوا، یک آزمون بزرگ است که باید برایش آماده باشیم. جنوا تیم باکیفیتی است و تحت هدایت داویده بالاردینی خیلی خوب کار کرده است. جنوا تیمی فیزیکی است که شکست دادنش مشکل خواهد بود. جانلوکا اسکاماکا بازیکنی جوان و بااستعداد با ویژگی هایی خاص است. قطعا آینده درخشانی پیش روی اسکاماکا خواهد بود. آینده دوناروما؟ مرتب با بازیکنانم صحبت می کنم اما آینده ما، الان است. دوناروما می داند در بازی فردا چه اندازه مهم است. باشگاه مراقب همه چیز است و ما روی بازی متمرکز هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.