پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

مارتین بریتویت: مدیران بارسلونا می دانستند که من می توانم در سطح بسیار بالاتری بازی کنم

مارتین بریتویت: مدیران بارسلونا می دانستند که من می توانم در سطح بسیار بالاتری بازی کنم

مارتین بریتویت دلیل انتقال غیر منتظره ۱۸ میلیون یورویی خود به بارسلونا را اطلاع سران این باشگاه از توانایی های بالای خود عنوان کرده است.

به گزارش ابران ورزشی و به نقل از سایت گل، بارسلونا در فوریه ۲۰۲۰ به خاطر بحران مصدومیت ها مجبور به انجام خریدی اضطراری شد. این گونه بود که بریتویت ۲۹ ساله از لگانس به بارسلونا رسید. او در مصاحبه جدیدش با CNN در این رابطه گفته است:

آن ها می توانستند ببینند که من این توانایی را دارم که در سطح خیلی بالاتری بازی کنم. آن ها همچنین می توانستند ببینند سبک بازی من همان چیزی است که نیاز داشتند. این همان چیزی است که به من گفتند: این که من از ذهنیت لازم برای بازی کردن تحت فشار زیاد در باشگاهی بزرگ برخوردار هستم. حالا اگر به گذشته نگاه کنیم، می بینیم که حق با آن ها بود. من اعتقاد دارم وقتی کنارتان افرادی حضور داشته باشند که عملکرد خیلی خوبی دارند، شما هم بهتر از قبل می شوید. من در این مدت سطح عملکردم را بالا بردم و به سطح بالاتری رسیدم. من به جزییات بازی هم تیمی هایم دقت می کنم و این برای من مایه شگفتی است.
بریتویت تا کنون طی ۴۹ بازی برای بلوگرانا، ۸ گل به ثمر رسانده است؛ البته او در رقابت های لالیگا تنها ۱۱ بار در ترکیب اصلی تیمش حضور داشته است.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.