یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

محمدرضا خلعتبری: شاید سرنوشت قهرمانی به هفته آخر کشیده شود

محمدرضا خلعتبری: شاید سرنوشت قهرمانی به هفته آخر کشیده شود

محمدرضا خلعتبری بازیکن سپاهان اصفهان درباره شرایط این تیم در لیگ بیستم و قهرمان لیگ برتر صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، محمدرضا خلعتبری در خصوص تساوی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان و از دست دادن 2 امتیاز در ورزشگاه نقش جهان به تسنیم گفت:

با توجه به نتایج خوبی که در بازی ‌های گذشته گرفتیم، در این بازی هم به چیزی جز برد فکر نمی‌کردیم تا دوباره به صدر جدول برسیم اما متاسفانه خیلی بدشانس بودیم. ما عالی فوتبال بازی کردیم و موقعیت‌های صد درصد را یکی از پس از دیگری از دست دادیم، به هر حال این اتفاقات در فوتبال طبیعی است اما امیدوارم از دست دادن این 2 امتیاز در آینده به ضرر ما تمام نشود.
خلعتبری ادامه داد:

این طبیعی بود که نفت مسجدسلیمان رو به یک بازی تدافعی بیاورد و آنها دنبال حداقل امتیاز در اصفهان بودند که به هدف‌شان رسیدند، البته ما در این بازی از لحاظ فنی عملکرد خیلی خوبی داشتیم و فقط اسیر بدشانسی شدیم، خودمان هم خیلی ناراحت بودیم که بازی مساوی شد اما دیگر نمی‌توان کاری انجام داد. حالا باید به بازی‌های آینده فکر کنیم و به اندازه کافی این فرصت را داریم که 2 امتیاز از دست رفته در بازی با نفت را جبران کنیم.
خلعتبری در خصوص رقابت نزدیک سپاهان با پرسپولیس برای به دست آوردن قهرمانی گفت:

به هر حال این دو تیم جزو تیم‌های باکیفیت لیگ برتر هستند و استقلال هم شانس خودش را امتحان می‌کند. چیزی هم قابل پیش‌بینی نیست و باید دید کدام تیم می‌تواند در بازی‌های باقی مانده کمترین اشتباه را داشته باشد. ما هم تلاش می‌کنیم تا این روند خوب را ادامه داده و در نهایت قهرمان لیگ برتر شویم. مسئله مهم این است که باید کمترین اشتباه را داشته باشیم.
وینگر سپاهان در پاسخ به این پرسش که «چند درصد برای قهرمان شدن تیمش شانس قائل است؟» افزود:

بدون شک ما یکی از مدعیان جدی هستیم ولی در فوتبال نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. چند تیم دیگر هم دنبال قهرمانی هستند و فاصله امتیازها هم خیلی نزدیک است، شاید سرنوشت قهرمانی به هفته آخر کشیده شود ولی امیدوارم این سپاهان باشد که جام را بالای سر می‌برد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.