پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

آندره آ پیرلو: در قبال رونالدو ریسک نمی کنیم؛ به دنبال مهار پرس بی رحمانه آتالانتا هستیم

آندره آ پیرلو: در قبال رونالدو ریسک نمی کنیم؛ به دنبال مهار پرس بی رحمانه آتالانتا هستیم

کریستیانو رونالدو غایب بزرگ یوونتوس مقابل آتالانتا خواهد بود

به گزارش ایران ورزشی؛در چارچوب هفته سی و یکم سری آ ایتالیا، تیم های آتالانتا و یوونتوس در دیداری حساس که در راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا اهمیت زیادی دارد، عصر یکشنبه ساعت 17:30 به وقت تهران در استادیوم گویس برگامو به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوونتوس، آندره آ پیرلو، سرمربی بیانکونری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

می خواهیم فصل را در بالاترین رتبه ممکن تمام کنیم
این هفته خیلی خوب کار کردیم و به تحلیل دقیق ویژگی های بازی آتالانتا پرداختیم. به دنبال مهار حرکات تهاجمی و پرس بی رحمانه آن ها خواهیم بود. از کار راضی ام و برای بازی فردا اعتماد به نفس داریم. طی سال های اخیر، آتالانتا مسیری فوق العاده را طی کرده است و نتایج فوق العاده ای به دست آورده است. آن ها عناصر فردی عالی در اختیار دارند که در ایتالیا کمیاب هستند اما به آن ها به چشم یک تیم نگاه می کنیم. در بازی رفت با آتالانتا رویکرد خوبی داشتیم و آن ها را تحت فشار گذاشتیم، این کاری است که فردا باید دوباره انجامش دهیم. ما فقط یک هدف داریم؛ فصل را در بالاترین رتبه ممکن به پایان برسانیم. فاصله ما با اینتر زیاد شده و پس از بازی با بنونتو و تورینو این اتفاق افتاد اما می خواهیم به بهترین نحو، فصل را تمام کنیم.
رونالدو پس از بازی با جنوا احساس ناراحتی داشت
فردا غایب مهمی خواهیم داشت؛ کریستیانو رونالدو به خاطر مشکلات عضله فلکسور قادر به بازی نخواهد بود و بردنش به برگامو ریسکی است اما امیدواریم او را برای بازی چهارشنبه شب مقابل پارما در اختیار داشته باشیم. مشکل کریستیانو رونالدو پس از بازی برابر جنوا رخ داد و طی این هفته، او آماده نبود. ترجیح دادیم ریسک نکنیم و این یعنی فردا دیبالا از ابتدا بازی خواهد کرد. کریستیانو رونالدو در تیم ملی پرتغال بیش از حد انتظار ما بازی کرد چون در غیر این صورت قرار بود زودتر در دسترس باشگاه قرار گیرد. مشکل خستگی برای هر بازیکنی ممکن است پیش بیاید.
بازگشت هواداران به استادیوم ها خبر خوبی برای تمام جهان است
  بازی دادن و اعتماد به جوانان از جمله فاجولی، قمار نیست و ما در این فصل به جوانان بازی داده ایم؛ مثال این قضیه کولوسفسکی است. در طول سال همواره به جوانان بازی داده ایم. در پست فاجولی هم بازیکنان دیگری حضور دارند اما او را هم به زودی در زمین خواهیم دید. آرتور ملو و وستون مک کنی هر دو آماده هستند و برای بازی فردا روی آن ها حساب می کنیم. لئوناردو بونوچی پس از ویروس کرونا، تمریناتی ویژه انجام داده تا به بهترین فرم برسد. کوادرادو در جلو و عقب زمین می تواند برای ما یک راه حل در بازی فردا باشد. به سیستم های متنوعی فکر کرده ایم. بازگشت هواداران به استادیوم ها؟ خوشحالیم که آن ها به تدریج می توانند بازگردند. این برای همه خبر خوبی است و نه تنها برای فوتبال بلکه برای شرایط جهان خبر خوبی است چون یعنی وضعیت کنترل کرونا در حال بهبود است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.