یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

پوگبا: فرناندز توانایی هرکاری دارد جز دفاع کردن!

پوگبا: فرناندز توانایی هرکاری دارد جز دفاع کردن!

هافبک شماره 6 باشگاه منچستریونایتد می گوید از بازی کردن در کنار برونو فرناندز لذت می برد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، پل پوگبا از زمان رهایی از مصدومیت همسترینگ در اواسط مارس، عملکرد خوبی برای شیاطین سرخ داشته است و علاوه بر گلزنی در دیدار مقابل میلان، در 5 مسابقه دیگر نیز سه پاس گل داده است.

هافبک فرانسوی این روزها توانسته است زوج خوبی را در میانه میدان در کنار برونو فرناندز تشکیل دهد و حال می گوید که از بازی در کنار این بازیکن لذت می برد. بازیکن 27 ساله منچستریونایتد در مورد فرناندز گفت:

از بازی کردن در کنار برونو لذت می برم. او بازی را می فهمد و درک می کند با توجه به حرکات بازیکنان چه زمانی می تواند پاسی زیبا بدهد. ضمن این که قابلیت تمام کنندگی خوبی هم دارد. او همه جای زمین هست و به جز دفاع کردن توانایی هر کاری دارد!
خارج از شوخی، بازی کردن در کنار او و درک سبک بازی برونو واقعا لذت بخش است. او هم به خوبی مرا درک می کند و می توانیم جای همدیگر به میدان برویم. به نظرم برونو بازیکنی مناسب تیم است و تاثیر زیادی روی بازیکنان دارد.
پوگبا خارج از مستطیل سبز هم رابطه خوبی با فرناندز دارد و با سایر هم تیمی هایش نیز رابطه خوبی با پوگبا دارند. یکی از علایق پوگبا علاقه به رقصیدن است و یکی از کسانی که مانند پوگبا به رقص علاقه دارد، اریک بایی است اما کدام یک از آنها حرکات موزون بهتری انجام می دهد؟ پوگبا می گوید:

بستگی به نوع رقص دارد. اریک بهترین رقصنده آفریقایی است ولی من رقص ای پاپ و آمریکایی انجام می دهم. می توانم این طور بگویم که همدیگر را تکمیل می کنیم!
بازیکن شماره 6 باشگاه منچستریونایتد با تاکید در مورد تاثیر این روابط بر روی دوستی بازیکنان با هم، می گوید این مسائل می تواند باعث بهتر شدن عملکرد تیم شود:

وقتی کنار هم تیمی هایم قرار میگیرم، همیشه خودم هستم و اگر این کارها می تواند باعث آرامش و شادی آنها و در نتیجه داشتن عملکردی خوب شود، قطعا به رفتارم ادامه خواهم داد. به نظرم داشتن تیمی متحد اهمیت زیادی دارد زیرا فوتبال یک ورزشی تیمی است و همه باید در کنار هم باشند و به این شکل است که می توانید در مسابقات پیروز شوید. وقتی رابطه بازیکنان با هم خوب باشد، بردن راحت تر است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.