سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

مربی فولاد: سه امتیاز طلایی را تقدیم خوزستان کردیم

مربی فولاد: سه امتیاز طلایی را تقدیم خوزستان کردیم

مربی فولاد از عملکرد بازیکنانش رضایت دارد.

ایران ورزشی/یوسو سسما در نشست خبری پس از پیروزی فولاد مقابل الوحدات اردن اظهار داشت:

بازی خیلی پیچیده و مشکلی بود. مشخص بود که آن‌ها برای مهار کردن ما آمده بودند و قصد داشتند از توپ‌های بلند استفاده کنند. چند موقعیت خوب در نیمه اول داشتیم که خوشبختانه در اواخر نیمه اول پنالتی گرفتیم و توانستیم نتیجه را یک بر صفر کنیم. بازی در نیمه اول پر فشار بود اما در نیمه دوم به قصد گل دوم به زمین آمدیم تا کار را یک سره کنیم. چند فرصت خوب داشتیم اما متاسفانه تبدیل به گل نشدند.
وی افزود:

یک موقعیت خیلی خوب داشتیم که به تیرک دروازه زدیم و این فرصت طلایی را از دست دادیم. آن‌ها هم دست‌های خود را پایین نیاوردند و در بیست دقیقه آخر مارا تخت فشار قراردادند اما توانستیم نتیجه بازی را حفظ کنیم. سه امتیاز طلایی را گرفتیم و آن را به ایرانی‌ها مخصوصا خوزستانی‌ها تقدیم می‌کنیم.
سسما با اشاره به حریف فولاد تصریح کرد:

تیم الوحدات با تعویض‌هایش خط حمله را تقویت کرد. فشار زیادی به خط دفاع ما آوردند اما ما توانستیم به خوبی آن‌ها را مهار کنیم. باید توجه داشته باشید که ما یک بازی بیشتر انجام داده بودیم و این موضوع طبعا در میدان خود را نشان خواهد داد اما بهانه‌ای نیست و به شما قول خواهم داد با نظم، شور و امید به کار خودمان ادامه می‌دهیم تا بتوانیم به مرحله بعد نزدیک تر بشویم. هنوز چند بازی باقی مانده و راه درازی در پیش داریم. قول می‌دهم که بچه‌های ما با احساس و قدرت هرچه در توان داشته باشند در زمین خواهند گذاشت تا هواداران را سرافراز کنند.
وی  درباره بازی با النصر افزود:

اکنون از همه مهم‌تر این است که استراحت کامل داشته باشیم تا ریکاوری خوبی برای بازی بعدی کنیم. در ضمن از تیم پزشکی تشکر می‌کنم که خیلی زحمت کشیدند تا بچه‌ها بتوانند خوب ریکاوری بکنند و برای بازی بعد آماده باشند. این بازی نشان داد که اینجا سطح همه تیم‌ها بالاست. برد النصر برابر السد شاید سورپرایز باشد اما مطمئنم نتایج دیگری خواهد بود که غیر قابل انتظار باشد.
سسما گفت:

ممکن است در هر گروه یک یا دو تیم مدعی باشند اما امروز النصر نشان داد همه تیم‌های گروه ما سطح بالایی دارند و هیچ تیمی نمی‌تواند به سادگی از سد رقیب خود بگذرد. این نتیجه شاید کمی گول زننده باشد اما باید بگویم در این گروه هیچ تیمی از پیش برنده نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.