دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

فرشاد پیوس: پرسپولیس مدعی قهرمانی در آسیا است

فرشاد پیوس: پرسپولیس مدعی قهرمانی در آسیا است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس بیان کرد این تیم نه تنها شانس اصلی برای صعود به دور حذفی مسابقات است بلکه شانس قهرمانی در آسیا است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایرنا، فرشاد پیوس در مورد برتری پرسپولیس برابر الریان، عوامل موفقیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، باز شدن پای شهریار مغانلو به گلزنی و ... صحبت‌هایی انجام داد که می‌خوانید:

دیدار پرسپولیس برابر الریان چطور بود؟

بازی خیلی خوبی را از سوی پرسپولیس شاهد بودیم و به بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید می گویم چرا که آنها با تلاش زیاد و پشتکار توانستند نتیجه لازم را برای موفقیت کسب کنند.
به نظر مشکل گلزنی تیم هم حل شده است.

پرسپولیس مشکل آنچنانی نداشت. خدا را شکر که امروز توپ‌های آنها به گل تبدیل شد و این نتیجه خوب رقم خورد. امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد.
پای شهریار مغانلو هم سرانجام به گلزنی باز شد.

بابت این موضوع خوشحال هستم. او بازیکن خوبی هم روی زمین و هم روی هوا است. نباید از روز اول از بازیکن انتظار گلزنی داشت. او مهاجمی است که هم روی هوا و هم روی زمین مسلط است و امیدوارم که این دو گل آغازی برای موفقیت‌های این بازیکن باشد.
با حضور آل‌کثیر، عبدی، مغانلو،مهدیخانی، عالیشاه به نظر ترافیک جذابی را در خط حمله تیم شاهد هستیم. نظر شما در این باره چیست؟

خط حمله پرسپولیس واقعا تکمیل است. برای داشتن تیم خوب نیاز است که در هر پست چند بازیکن خوب داشته باشیم و نفراتی که الان در خط حمله پرسپولیس حضور دارند واقعا بهترین‌ها هستند. زوج مغانلو و آل کثیر فکر می‌کنم برای هر تیمی ترسناک باشد. با این حال امیدوارم که همین روند خوب گلزنی حفظ شود.
از این موضوع بگذریم. خیلی‌ها الریان را رقیب اصلی پرسپولیس برای صعود از گروه می دانستند که مقابل تیم تحت هدایت یحیی گل‌محمدی شکست خورد.

  ما همیشه می‌گوییم که در آسیا رقیب آسانی وجود ندارد اما پرسپولیس نشان داده که می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد. همه در آسیا به این تیم به چشم مدعی نگاه می‌کنند.
با توجه به اینکه تنها یک تیم به دور بعد صعود می‌کند آیا پرسپولیس می تواند به عنوان تیم نخست به مرحله بعدی راه پیدا کند؟

  صعود به مرحله بعد؟ پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی در آسیا است و امسال خیلی به موفقیت تیم خوشبین هستم. به طور حتم این تیم از گروهش هم به بهترین شکل ممکن صعود خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.