پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹

72 ساعت تا اعلام حکم نهایی

رشید مظاهری برنده غیر رسمی دعوای حقوقی با تراکتور

رشید مظاهری برنده غیر رسمی دعوای حقوقی با تراکتور

با اعلام مدیرعامل تراکتوری ها تا 72 ساعت آینده رای نهایی درباره پرونده دعوای این باشگاه با رشید مظاهری رسانه ای خواهد شد. رایی که به نظر می رسد به سود دروازه ملی پوش صادر شده است.

به گزارش ایران ورزشی، پیوستن گلر ملی پوش تراکتوری ها به استقلال را می توان مهم ترین کار مسئولان این تیم در فصل نقل و انتقالات دانست. رشید مظاهری که با استناد به بندهای موجود در قرارداد خود به صورت یکطرفه به فسخ قرارداد با تراکتوری ها اقدام کرد پس از بررسی پیشنهادات موجود در نهایت به عضویت استقلالی ها درآمد تا در لیگ بیستم با پیراهن این تیم به میدان برود.

اما در این میان نقل و انتقال مظاهری و پیوستن او به جمع آبی ها تهران حاشیه ای بزرگ نیز به دنبال داشت. تراکتوری ها که به جدایی دروازه بان خود اعتراض داشتند از این اقدام به کمیته تعیین وضعیت شکایت کردند تا بتوانند فسخ مظاهری را مردود اعلام کنند و او مجددا به جمع تبریزی ها بازگردد اما با گذشت بیش از یک ماه از شکایت تراکتوری ها از این دروازه بان و شکایت مظاهری از آنها، هنوز رایی اعلام نشده و در روزهای اخیر شنیدیم در آخرین اقدام برای رسیدن به نتیجه، پرونده به کمیته انضباطی ارجاع داده شد تا در نهایت پس از بررسی کارشناس خط، نتیجه نهایی در این باره صادر شود و به همین دلیل امروز مدیرعامل تراکتوری ها در مصاحبه خود اعلام کرده است که تا 72 ساعت آینده این رای اعلام خواهد شد و در نهایت تعیین تکلیف درباره دروازه بان تیم ملی انجام می شود.

حالا از راهروهای فدراسیون فوتبال خبر می رسد پس از مدت زمان بیش از یک ماه و جلسات مختلفی که کمیته تعیین وضعیت و کمیته انضباطی با طرفین این اختلاف داشتند در نهایت حکم نهایی به سود دروازه بان فعلی استقلالی ها صادر خواهد شد و به این ترتیب رشید مظاهری نیز می تواند با دغدغه کمتری به حضور در دروازه تیم ملی و استقلال فکر کند. این خبر البته در روزهای اخیر در برخی رسانه ها نیز به انتشار رسیده است اما برای اعلام رسمی حکم برائت مظاهری تا 72 ساعت دیگر نیز باید منتظر ماند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.