پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

سعید آذری: هواداران فولاد دوست دارند صدا و سیما به همه تیم‌ ها عادلانه نگاه کند

سعید آذری: هواداران فولاد دوست دارند صدا و سیما به همه تیم‌ ها عادلانه نگاه کند

سعید آذری گفت: هنوز در اول راه هستیم. راهی سخت، که برای خوشحالی کردن زود است. فقط امروز وقت خوشحالی داریم و برای خوشحالی نهایی باید صبور باشیم

به گزارش ایران ورزشی، سعید آذری در خصوص پیروزی فولاد خوزستان مقابل الوحدات اردن در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا به میزان گفت:

بازی با الوحدات به مراتب از بازی مقابل السد قطر سخت‌تر شد. این موضوع را در نظر داشته باشید که ما به خاطر برگزاری بازی پلی‌آف آسیا ۴ تا ۵ روز زودتر به عربستان آمدیم و به نسبت دیگر تیم‌های ایرانی زودتر از کشور خارج شدیم. انجام ۳ بازی سخت در ۸ روز آن هم مقابل تیم‌های با انگیزه‌ای مانند السد انرژی زیادی از ما گرفت. به همین خاطر مقابل تیم اردنی نسبت به ۲ بازی قبلی کمتر انرژی صرف کردیم.
سعید آذری افزود:

الوحدات قصد داشت روی ضد حملات سرعتی تیم ما را غافلگیر کند که شکر خدا، با تدبیر کادرفنی کنترل بازی را در اختیار گرفتیم. به کمک آنالیز دقیق نکونام از تیم حریف، با صرف کمترین انرژی، ۳ امتیاز مسابقه را کسب کردیم تا بتوانیم عملکردی خوب تا اینجای کار داشته باشیم.
مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان، درباره عملکرد شاگردان نکونام در ادامه رقابت‌های در لیگ قهرمانان آسیا گفت:

هنوز در اول راه هستیم. راهی سخت، که برای خوشحالی کردن زود است. فقط امروز وقت خوشحالی داریم و برای خوشحالی نهایی باید صبور باشیم. از آنجا که السد مقابل النصر شکست خورد در ادامه رقابت‌ها با برنامه و جدیت بیشتر ظاهر می‌شود. این موضوع کارمان را سخت‌تر می‌کند و نشان می‌دهد که فوتبال مولفه پیش‌بینی ندارد و معادلات صعود به راحتی بهم می‌ریزد. با این تفاسیر تیمی که قصد صعود دارد باید صبور باشد.
آذری در رابطه با آخرین شرایط فولاد گفت:

شکر خدا شرایط تیم خوب است. تیم پزشکی بالاسر کار هستند و تیم فنی بچه‌ها را خوب تمرین می‌دهند. به خاطر شرایط نامناسب زمین تمرین، صحبت کردیم و زمین را تغییر دادند. البته در محل برگزاری مسابقه که اجازه تمرین نداریم، اما زمین تمرین جدیدی تعیین شده است که در اولین فرصت باید آن را بررسی کنیم. در روز‌های اخیر تمرینات تیم بیشتر متمرکز بوده و بیشتر وقت ریکاوری داریم و آماده ۲ بازی متوالی مقابل النصر عربستان می‌شویم. ۲ بازی با میزبان کار را کمی برای ما سخت می‌کند. شما دیدید که تیم ما چگونه الوحدات اردن را شکست داد؛ اما النصر عربستان مقابل اردن کارش با مشکل روبه‌رو شد. به قول معروف هر ۴ تیم گروه چغر و بد بدن هستند.
مدیر تیم فولاد خوزستان درباره پیگیری پخش بازی فولاد از صدا و سیما، گفت:

هواداران فولاد دوست دارند حقوق‌شان را پیگیری کنیم و صدا و سیما به همه تیم‌ها عادلانه نگاه کند تا همه راضی باشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.