شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

پوگبا: دلم برای قهرمانی تنگ شده است

پوگبا: دلم برای قهرمانی تنگ شده است

ستاره فرانسوی باشگاه منچستریونایتد مصمم است به ناکامی خود در کسب جام پایان دهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، شیاطین سرخ از سال 2017 که توانستند به همراه ژوزه مورینیو فاتح لیگ اروپا شوند به بعد در فتح جام قهرمانی در تورنمنت های مختلف ناکام بوده اند و اوله گونار سولسشر هنوز نتوانسته با منچستریونایتد به قهرمانی برسد. از سوی دیگر پل پوگبا که در سال های اخیر همواره یکی از بازیکنان حاشیه ساز این تیم بوده است، توانسته در ماه های اخیر به روزهای اوج خود برگردد و با توجه به این که قهرمانی مجدد در لیگ اروپا برای منچستریونایتد در دسترس به نظر می رسد، هافبک فرانسوی می گوید که قصد دارد به ناکامی خودش و تیمش در کسب جام پایان دهد. او با اشاره به این که دلش برای قهرمانی تنگ شده و ناکامی باشگاه در کسب جام فقط آنها را برای طلسم شکنی مصمم تر کرده است، گفت:

شخصا باید بگویم دلم برای قهرمانی تنگ شده است. دوست ندارم بازی کنم و به قهرمانی نرسم. دوست دارم در یک جام قهرمان شویم. بازنده بدی هستم و همیشه هم بازنده بدی خواهم بود به همین خاطر هر وقت که به میدان می آیم، می خواهم برنده شویم. شخصا به شدت دنبال قهرمانی هستیم. به نظرم در حال نزدیک تر شدن به این هدف هستیم و می توانم بگویم پیشرفت هایی داشته ایم. وقتی در مورد پیشرفت حرف می زنم، باید بگویم باشگاه هدف های بزرگی دارد و می خواهیم به این اهداف برسیم و این هدف قهرمانی و بالا بردن جام است. خواسته ما همین است و یک قدم بزرگ به جلو خواهد بود. خوشحالم که به رسیدن به هدفمان نزدیک هستیم. هنوز در لیگ اروپا حضور داریم و می توانیم برای کسب یک جام بجنگیم.
تا زمانی که منچسترسیتی قهرمانی اش در لیگ برتر را قطعی نکرده است نیز می توانیم به لیگ امیدوار باشیم. می خواهیم به تلاش ادامه دهیم. هنوز برای کسب قهرمانی شانس داریم و چرا نباید تلاش کنیم؟
منچستریونایتد برای فتح لیگ اروپا باید در ابتدا رم را در دو دیدار رفت و برگشت در مرحله نیمه نهایی شکست دهد. با این وجود سولسشر به عنوان تنها مربی که در دوران پسا فرگوسن موفق به کسب جام نشده، فشار زیادی را برای کسب قهرمانی روی خود حس می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.