پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

شهریار مغانلو: موفقیت پرسپولیس از گلزنی من مهمتر است

شهریار مغانلو: موفقیت پرسپولیس از گلزنی من مهمتر است

شهریار مغانلو صحبت هایی را در مورد پرسپولیس عنوان کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، شهریار مغانلو در خصوص دیدار پرسپولیس و الریان که منجر به برتری نماینده ایران شد گفت:

بازی خوبی انجام دادیم و با وجود اینکه از حریف عقب بودیم توانستیم با اجرای برنامه‌های کادر فنی توانایی خود را نشان بدهیم. در هر دو نیمه هدفمان برد بود ولی بعد از صحبت‌های کادر فنی در بین دو نیمه شرایط را تغییر دادیم و خوشبختانه به گل‌های مهمی رسیدیم.
او افزود:

در بازی شب گذشته موقعیت‌های خیلی خوبی ایجاد کردیم و می توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما به هر حال کسب 3 امتیاز در این مسابقه مهم بود که  به آن دست پیدا کردیم.
مهاجم تیم پرسپولیس در خصوص اینکه پایش برای پرسپولیس سرانجام به گلزنی باز شد گفت:

از این بابت خیلی خوشحالم اما برای من موفقیت پرسپولیس مهم است، همه تلاشم این است که در هر بازی که به زمین رفتم  کل توانم را برای تیم بگذارم. خوشبختانه بچه‌های تیم تلاش زیادی کردند و از این که تلاش آنها را به سرانجام رساندم خوشحالم.
مغانلو در خصوص دیدار پرسپولیس و گوا که روز سه شنبه برگزار می‌شود عنوان کرد:

در کل بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا فشرده و سخت است، همه تیم‌ها برای ما قابل احترام هستند و تمام مسابقات برای پرسپولیس حکم فینال را دارد. به همین دلیل برای رسیدن به هدف‌مان که کسب قهرمانی است در تمام باز‌ی‌ها با تمام وجود می‌جنگیم. شک نکنید در هر بازی با هدف برد وارد زمین می‌شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.