یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

پیولی: میلان موقعیت های زیادی از دست داد

پیولی: میلان موقعیت های زیادی از دست داد

سرمربی میلان با اشاره به این که کسب سهمیه لیگ قهرمانان اتفاق خوبی برای میلان است گفت تیمش در جریان برد مقابل جنوا موقعیت های زیادی را از دست داده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، میلان توانست بعد از دو ماه برای اولین بار در خانه خود به پیروزی برسد ولی برای کسب این پیروزی تلاش زیادی کرد. ضربه متیا دسترو، باعث شد تا گل اول آنته ربیچ بی تاثیر شود و در نهایت گل به خودی جیان لوکا اسکاماکا بود که پیروزی را به میلان هدیه داد این در حالی است که کیائر و توموری نیز در جریان بازی توپ را از خط دروازه بیرون کشیدند و مانع از گل خوردن روسونری شدند.

بعد از این بازی استفانو پیولی مربی میلان در مورد این دیدار گفت:

می دانیم بازی های سخت زیادی در پیش است و این مسابقه یکی از آن دیدارهای سخت بود. موقعیت های زیادی را خراب کردیم و می توانستیم کار حریف را در نیمه اول تمام کنیم یا دست کم در دقایق پایانی بازی فشار کمتری تجربه کنیم اما برد مهمی به دست آوردیم.
در غیاب زلاتان ابراهیموویچ، رافائل لیائو در کنار ربیچ در خط حمله به میدان رفتند. پیولی در این باره نیز گفت:

ربیچ بیشتر یک مهاجم سایه و حامی است که به وسط می زند و این کار را در کنار لیائو، ابراهیموویچ یا هر کس دیگری به خوبی انجام می دهد. او امروز گلی زیبا و تکنیکی زد.
مربی میلان در مورد رویکرد این تیم حتی بعد از شانس کم روسونری برای قهرمانی نیز گفت:

به نظرم ما سه یا چهار بازی پیش شانس فتح اسکودتو را از دست دادیم. اینتر در مسابقات فراوانی پیروز شد و فاصله امتیازیش به قدری زیاد هست که نتوانیم آنها را به چالش بکشیم. صعود به لیگ قهرمانان برای میلان اتفاقی فوق العاده خواهد بود. یک گزارش آماری دیدم که در آن نوشته بود تیم ما یکی از جوان ترین تیم ها در لیگ های معتبر اروپایی است اما بسیاری از تیم های بزرگ دیگر حتی در میان 10 تیم برتر این گزارش هم نبودند. این در حالی است که ما در لیگ بسیاری دشواری همچون سری آ در حال حاضر در رده دوم هستیم. بازی های سختی پیش روی ماست و باید به تلاش ادامه دهیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.