شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: هر سانتر برنلی باعث می شود قلب تان به درون دهان تان بیاید!

اوله گونار سولسشر: هر سانتر برنلی باعث می شود قلب تان به درون دهان تان بیاید!

اوله گونار سولسشر پس از برد ۳-۱ منچستریونایتد مقابل برنلی اعتراف کرد که شکست دادن تیم شان دایچ کار آسانی نبوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، منچستریونایتد با این برد ۶۶ امتیازی شد و با فاصله ۸ امتیاز نسبت به منچسترسیتی صدرنشین در رده دوم جدول باقی ماند. سولسشر در پایان مسابقه ای که میسون گرینوود (۲ بار) و ادینسون کاوانی گلزنان منچستریونایتد بودند، گفت:

در بازی با برنلی تکلیف تان را نمی دانید چون در هر دو محوطه جریمه، امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد. آن ها با هر سانتری که انجام می دهند، باعث می شوند قلب تان به درون دهان‌ تان بیاید! توانستیم بر حریف اعمال فشار کنیم، به خصوص از سمت چپ و در نهایت به گل های لازم رسیدیم.
از این برد خیلی خوشحالم. ما از سال ۲۰۱۵ دیگر نتوانسته بودیم برنلی را در اینجا شکست بدهیم. نتیجه خوبی بود. پنج برد پیاپی کسب کردیم و این یعنی فرم خوبی هم داریم.
این که بلافاصله گل خوردیم ناراحت کننده بود. می دانستیم آن ها سراغ ارسال های بلند خواهند رفت و باید در نبرد برای توپ اول و توپ دوم برنده می شدیم و اجازه نمی دادیم در محوطه جریمه ما صاحب توپ شوند. واقعا ارسال های حریف عالی بود و ما را به زحمت انداخت.
اشتباه دین هندرسون؟ اشتباه اول باعث شد به خودش بیاید. او دروازه بان پر جنب و جوشی است و خوشبختانه آن گل آفساید بود. بدین ترتیب به برد دیگری دست یافتیم و دین هم هنوز در حال یاد گرفتن و رسیدن به بلوغ بیشتر است.
خیلی برای میسون گرینوود خوشحالم؛ او در حال اضافه کردن جوانب جدیدی به بازی خودش است. در عرض حرکت می کند، به سمت بیرون از محوطه می رود، خلاصه دائما در حال پخته تر شدن است. واقعا دیدن چنین چیزی دوست داشتنی است. تلاش او در زمین تمرین ثمربخش واقع شد. فصل قبل جوان بود ولی حالا تقریبا دو فصل را در تیم اصلی سپری کرده است. این پختگی و درک او در زمین، به ویژه در سه-چهار ماه اخیر بر من آشکار شد. میسون خیلی خلاق است ولی به وقتش، ساده بازی می کند.
سوپر لیگ اروپا؟ نمی‌ توانم چیز زیادی بگویم؛ تمرکز من روی بازی قرار داشت. تمرکز همه ما روی ادامه دادن به این روند پیروزی قرار دارد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.