شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

روی کین: پوگبا موظف است فارغ از دوست داشتن یا نداشتن مربی تیم، کارش را انجام بدهد

روی کین: پوگبا موظف است فارغ از دوست داشتن یا نداشتن مربی تیم، کارش را انجام بدهد

روی کین به مخالفت با صحبت های پل پوگبا در مورد رابطه مربی - بازیکن پرداخت و گفته های او در مورد ژوزه مورینیو را توجیه پذیر ندانست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میرر، هافبک تیم ملی فرانسه در دوران حضور مورینیو در اولدترافورد، با این مربی به اختلاف خورد ولی به تازگی در مصاحبه ای، از این گفت که شرایط تحت نظر اوله گونلار سولسشر کاملا متفاوت است. کین در تحلیل خود برای اسکای، در این رابطه گفته است:

او می گوید مورینیو را دوست نداشت ولی اوله را دوست دارد. قرار نیست لزوما سرمربی تان را دوست داشته باشید؛ شما باید هر هفته کارتان را انجام بدهید. این که او اوله را دوست دارد، تضمین کننده جام ها برای تیمش نیست.
پوگبا و منچستریونایتد از سال ۲۰۱۷ دیگر جامی کسب نکرده اند و هافبک پیشین جمهوری ایرلند می گوید پوگبا باید در این رابطه مسئولیت پذیر باشد.

مردم از ناراحت شدن بازیکنان از دست مربیان می گویند؛ این کاری است که آن ها باید انجام بدهند. مربیان من هم همیشه مرا ناراحت می کردند. او باید بداند که هنوز هم برای منچستریونایتد بازی می کند. ببینید، مربیان هم ممکن است اشتباه کنند. مطمئنم اگر مورینیو الان کنار ما نشسته بود، می گفت که در برخی موارد در برخورد با پوگبا اشتباه کرده است. این چیزی است که باید با آن کنار آمد. حضور پوگبا در تیم که به یکسال قبل بر نمی گردد؛ او چهار است که در آنجا حضور دارد و آن ها در این مدت برای فتح جام های بزرگ رقابت نکردند. منچستریونایتد پوگبا را برای بازی کردن در لیگ اروپا و صرفا تلاش برای قهرمانی در لیگ خریداری نکرد. او در ازای مبلغی بزرگ و با شهرت بالا آمد و در هر مصاحبه از این می گوید که برای قهرمان شدن به اینجا آمده است. پس باید این را در بازی با منچسترسیتی در لیگ کاپ و در بازی خارج از خانه مقابل لسترسیتی نشان می دادی!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.