یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

زیدان: کورس قهرمانی لالیگا تمام نشده است؛ تنها تیمی نیستیم که مشکل مصدومیت دارد

زیدان: کورس قهرمانی لالیگا تمام نشده است؛ تنها تیمی نیستیم که مشکل مصدومیت دارد

رئال مادرید در حالی از هفته 33 رقابت های لالیگا میهمان ختافه بود که 9 بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت و در نهایت با ترکیبی متشکل از بازیکنان آکادمی و نیمکت نشین ها به تساوی 0-0 رضایت داد تا 3 امتیاز از صدر جدول عقب بیافتد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، در حالیکه 7 بازی تا پایان رقابت های لالیگا باقی مانده، زین الدین زیدان در خصوص این لغزش گفت:

کورس قهرمانی لالیگا هنوز تمام نشده است. باید به بازیکنانم تبریک بگویم چون بازی آسانی نبود. ما از لحاظ دفاعی بسیار خوب بودیم اما در خط حمله چیزی کم داشتیم. باید ادامه دهیم چون امتیاز های زیادی تا پایان باقی مانده است. ختافه خوب بازی کرد و کار را سخت کرد. آنها جنگیدند و تا پایان فشار آوردند. این هم یک امتیاز دیگر بود و باید به کار خود ادامه دهیم. تسلیم شدن مثل انداختن حوله داخل رینگ است.
گل مشکوک ماریانو
نظری در مورد داوری ندارم. او آنجاست که تصمیم بگیرد، و به نظر او آفساید بود.
ما ادامه خواهیم داد و مشکلات جسمانی را پشت سر خواهیم گذاشت. هیچ محدودیتی در دستاوردهای ما وجود ندارد. تا پایان فصل رقابت خواهیم کرد و عنوانی به دست خواهیم آورد. روحیه خوبی داریم و هیچ سقفی برای این گروه وجود ندارد. باید خوب استراحت کنیم و ادامه دهیم. اتفاقات زیادی در جریان است و غایبان زیادی داریم اما تنها تیمی نیستیم که این اتفاق برای آنها رخ داده است. تیم های زیادی هستند که از چنین مشکلی  رنج می برند.
نقش بازیکنان جوان آکادمی
آنها آینده درخشانی پیش روی دارند. آنها بازیکنان بسیار خوب و منظمی هستند. چوست عملکرد بسیار خوبی ارائه کرد و شخصیت خود را نشان داد. بلانکو برای اولین بار به میدان می رفت و آریباس را هم از قبل می شناختیم. مندی و والورده در آخرین لحظه بازی را از دست دادند و ما باید با داشته هایمان سازماندهی می کردیم. به همین خاطر آنها برای کاستیا بازی کردند. بلانکو با وجود اینکه روز گذشته بازی کرده بود، وقتی امشب به میدان آمد عالی عمل کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.