یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

مارسلو: تا پایان فصل قهرمان مشخص نخواهد شد؛ سخت تلاش می کنم تا به بهترین فرم خود برگردم

مارسلو: تا پایان فصل قهرمان مشخص نخواهد شد؛ سخت تلاش می کنم تا به بهترین فرم خود برگردم

مارسلو، کاپیتان امشب رئال مادرید مقابل ختافه بعد از تساوی 0-0 مقابل این تیم به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، حالا تیم زیدان با 67 امتیاز در رده دوم قرار دارد و ممکن است با پیروزی بارسلونا آنها به رده سوم سقوط کرده و اختلاف 3 امتیازی با صدر جدول ایجاد شود. مارسلو در این خصوص گفت:

بازی بسیار سختی بود و می دانستیم که چیزی در انتظارمان است. دو امتیاز از دست ندادیم، بلکه یک امتیاز به دست آوردیم. مالکیت توپ با ما بود و موقعیت هایی خلق کردیم. هیچ فرصتی برای استراحت نیست. بازیکنانی که دقایق بازی زیادی داشته اند به اندازه کافی استراحت نکرده اند، اما شرایط همین است. باید تمام توان خود را به کار بگیریم. فوتبال همین است.
رقابت برای فتح لیگ
تمام رقبای ما بازی های مهمی در پیش دارند. باید استراحت کنیم، سخت تمرین کنیم و در بهترین فرم خود به سراغ هر بازی برویم چون لیگ چنین چیزی می طلبد. تا پایان فصل قهرمان مشخص نخواهد شد. همیشه سعی می کنیم در هر تورنمنیت که حضور داریم قهرمان شویم چون این در DNA باشگاه است.
نقش خودم را در تیم درجه دو نمی بینم. فارغ از اینکه دقایق بازی زیاد یا کمی داشته باشم، سهم خودم را ایفا می کنم، چون یکی از کاپیتان های تیم هستم. هر روز باید سخت تلاش کنم و به بازیکنان جوان تر یاد بدهم که تسلیم نشوند. سخت تلاش می کنم تا به بهترین فرم خود برگردم. به دقایق بازی نیاز دارم و امشب خوش شانس بودم که بازی کردم. به تلاش ادامه می دهم تا بیشتر بازی کنم. وقتی بازی می کنید، همه چیز خوب پیش می رود، حتی اگر مجبور به تلاش بیشتر شوید. عاشق چالش ها هستم و باید به رقابت ادامه دهم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.