شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

کورتوا: به خاطر مصدومان گلایه و ناله نخواهیم کرد

کورتوا: به خاطر مصدومان گلایه و ناله نخواهیم کرد

در جریان تساوی 0-0 رئال مادرید مقابل ختافه که باعث ایجاد اختلاف 3 امتیازی با صدر جدول شد، تیبو کورتوا 6 سیو در جریان بازی داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، دروازه بان بلژیکی بعد از ثبت کلین شیتی دیگر گفت:

از اینکه تنها یک امتیاز کسب کردیم، کمی ناراحت هستیم چون هدف ما کسب پیروزی بود. در نیمه اول کمی در مالکیت توپ به مشکل خوردیم و بعد از استراحت بین دو نیمه در این زمینه بهتر شدیم، اما در پیدا کردن فضا ناکام بودیم. کورس قهرمانی لالیگا سخت است. با این تعداد بازی ها، کار راحتی نیست. امشب گردش توپ برای ما سخت بود چون زمین خشک بود. موقعیت های خود را داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در نیمه دوم چند واکنش خوب داشتم. ثبت کلین شیت نکته مثبتی است اما از اینکه پیروز نشدیم، ناراحتیم.
باید از تلاش بازیکنان جوان آکادمی قدردانی کنیم. برای مثال، بلانکو و آریباس روز گذشته برای کاستیا بازی کرده بودند و بازی آنها هم سرعت و فشار زیادی داشت. واقعاً خوب کار کردند. ویکتور چوست هم عملکرد خوبی ارائه کرد. دیدن بازی بازیکنان آکادمی برای تیم اصلی خوب است.
اتحاد درون ترکیب تیم
قدرت گروه در سختی ها نمایان می شود. به خاطر غایبان، گلایه و ناله نخواهیم شد و فقط باید با شرایط کنار بیاییم. بازیکنانی که اینجا در رئال مادرید حضور دارند، دلیلی برای حضورشان وجود دارد.
گفتن برخی چیزها به خود بازیکن بستگی دارد، و من می دانم چه حسی دارم. برای مثال، لوکا مودریچ... فکر می کنم با توجه به تعداد بازی هایی که او در این سن انجام داده - نمی خواهم او را مسن بخوانم - شاید نیاز به استراحت داشته باشد، اما بار دیگر 90 دقیقه کامل بازی کرد. با وجود این تعداد از مصدومین، استفاده از سیستم چرخشی ممکن نیست و تا حدودی به حد نصاب خود رسیده ایم، اما خیلی به این چیزها فکر نمی کنیم. باید خوب استراحت کرده و ریکاوری کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.