دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

بهتاش فریبا: استقلال از نظر روحی وضعیتی پیدا کرده که راحت به رقبا امتیاز نمی ‌دهد

بهتاش فریبا: استقلال از نظر روحی وضعیتی پیدا کرده که راحت به رقبا امتیاز نمی ‌دهد

بهتاش فریبا در خصوص پیروزی استقلال مقابل الشرطه عراق صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، بهتاش فریبا در خصوص دیدار استقلال و الشرطه عراق به فارس گفت:

بازی خوبی از سوی استقلال انجام شد. خوشبختانه بعد از چند سال موفق شد الشرطه را شکست بدهد و این اتفاق رخ داد. البته در این بازی فشار زیادی روی دروازه استقلال وارد نشد چون حریف خیلی زود 10 نفره شد.
فریبا افزود:

استقلال در گردش توپ خوب عمل کرد و جنگ‌های ریگی در میانه زمین فرصت را برای اسماعیلی و رضاوند فراهم می‌کرد که بازیسازی کنند. این خیلی خوب است که استقلال از هر دو جناح خوب حمله می‌کند و همین باعث شد در بازی با الشرطه گره مسابقه زود باز شود.
پیشکسوت استقلال با اشاره به نقش دیاباته در بازی شب گذشته گفت:

دیاباته نباید از دروازه حریفان خیلی دور باشد و دیدید که شب گذشته هرگاه توپ را گرفت، خوب چرخید و ضربه زد. او یک گل زد و یک فرصت خیلی خوب دیگر هم داشت و می‌توانست گل دیگری هم بزند. خوشبختانه اسماعیلی و رضاوند در بهترین فرم خود فرصت را برای خود و مهاجمان فراهم کردند که این موضوع به برتری استقلال کمک زیادی کرد.
فریبا با اشاره به دیدار استقلال و الدحیل قطر گفت:

چون بازی‌های الدحیل را ندیدم، مجبور هستم در مورد استقلال صحبت کنم. آنها 4 امتیاز دارند و استقلال را تعقیب می‌کنند اما استقلال در شرایط روحی وضعیتی پیدا کرده که راحت به رقبا امتیاز نمی‌دهد. آن بازی هم خیلی سخت است چون الدحیل همین تیم الشرطه را 11 نفره شکست داد. استقلال در 2 بازی در آسیا 8 گل زده و این خیلی موضوع مهم و اتفاق خوبی است. به نظر من اگر 3 امتیاز بازی با الدحیل را استقلال بگیرد صعودش از این مرحله تقریبا قطعی می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.