یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

بوریس جانسون: هرکاری در توانم است برای متوقف کردن طرح سوپر لیگ اروپا خواهم کرد

بوریس جانسون: هرکاری در توانم است برای متوقف کردن طرح سوپر لیگ اروپا خواهم کرد

نخست وزیر انگلیس اعلام کرد که هرکاری در توانش است برای متوقف کردن طرح سوپر لیگ اروپا خواهد کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایندیپندنت، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در گفتگویی اعلام کرد هر کاری در توانش است انجام خواهد داد تا سوپر لیگ اروپا نتواند مطابق برنامه هایش پیش برود. این خبر در واکنش به اعلام حضور 6 باشگاه لیگ برتری آرسنال، منچسترسیتی، منچستریونایتد، چلسی، لیورپول و تاتنهام در این تورنمنت است. خبر راه اندازی این تورنمنت از روز گذشته باعث ایجاد خشم در میان هواداران و مقامات فوتبال و باشگاه های کوچک تر شده است به خصوص که شنیده ها حاکی از این است که این تورنمنت به صورت بسته خواهد بود تیم های موسس از آن سقوط نخواهند کرد.

بوریس جانسون با اشاره به این که برگزاری این تورنمنت خبر خوبی برای هواداران نخواهد بود، قول داد تا با همکاری با مقامات فوتبالی کاری کند که این تورنمنت به سرانجام نرسد. او در این باره گفت:

در حال حاضر می خواهیم هر کاری در توانمان است در کنار مقامات فوتبال انجام دهیم تا کاری کنیم که این تورنمنت آن طور که برنامه ریزی شده است پیش نرود. به نظرم این اتفاق خبر خوبی برای هواداران نیست و فکر نمی کنم که خبر خوبی برای فوتبال این کشور نیز باشد. این باشگاه ها فقط یک برند جهانی بزرگ نیستند. این باشگاه ها اصالتشان را از شهرهایشان می گیرند و باید با هوادارانشان در ارتباط باشند به همین خاطر اهمیت زیادی دارد که این شرایط همین طور باقی بماند. از این ایده خوشم نمی آید و با مشورت با مقامات تصمیم می گیریم چه کاری انجام دهیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.