یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

یورگن کلوپ: من و بازیکنانم هیچ نقشی در این جریان نداریم

یورگن کلوپ: من و بازیکنانم هیچ نقشی در این جریان نداریم

یورگن کلوپ پس از تساوی ۱-۱ لیورپول در خانه لیدز یونایتد، مصاحبه ای طولانی و جالب با خبرنگار اسکای داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، مطابق انتظار کلوپ پس از بازی در مورد تحول در سطح اول فوتبال اروپا و تشکیل سوپر لیگ صحبت کرد. سرمربی قرمزها گفت که به نظر او کار مسئولان لیدز یونایتد در قرار دادن تی شرت های مخالفت با سوپر لیگ اروپا در رختکن تیم مهمان، اقدام پسندیده ای نبوده است.

فکر نمی کنم چنین چیزی درست باشد. آن ها این تی شرت ها را در رختکن ما قرار دادند و به نظرم نباید این طور می شد. از نحوه حرف زدن خیلی از مردم در مورد لیورپول خوشم نمی آید. این یک باشگاه فوتبال فوق العاده است. ما در این دوره خاص، تیم را به خاطر این وقایع سرزنش نمی کنیم. من تمامی انتقادات را می پذیرم ولی ما هیچ ارتباطی با این مسئله نداریم.
حالا مقالات متعددی در این باره نوشته می شود. مردم بر سر ما فریاد می زنند. باید مواظب باشیم چون ما هم انسان هستیم. باید مواظب باشیم. همه این حرف ها را درک می کنم و من هم این وضعیت را دوست ندارم. فراموش نکنید ما هیچ نقشی در این راستا نداشتیم. ما هنوز باید فوتبال بازی کنیم. این اصلا جالب نیست. مالکان ما افراد خیلی خوبی هستند و تلاش خواهند کرد تا این تصمیمات را توضیح بدهند. آیا این برایم قابل درک خواهد بود؟ نمی دانم ولی باز هم می گویم تصمیم گیری با من نیست. من سرمربی یک تیم فوتبال هستم. اگر مردم می خواهند از من انتقاد کنند، هیچ ایرادی ندارد. ولی فراموش نکنید که سایر حرکات اصلا جالب نیست.
اوضاع در آینده تغییر خواهد کرد؛ شاید الان نه، شاید چند سال بعد. یوفا هم در مورد لیگ قهرمانان تصمیم گیری کرد. آن ها کل قضیه را به من نشان دادند و دیدم که بازی های بیشتری باید انجام شود. گفتم که این ایده را دوست ندارم ولی با این حال آن ها کار خودشان را کردند. فیفا هم به دنبال یک جام جهانی باشگاه هاست؛ ما چه زمانی فرصت می کنیم در این مسابقات حضور داشته باشیم؟ من بارها در مورد همه این موارد صحبت کردم ولی آیا چیزی عوض شد؟ نه. شرایط همین طور است که می بینید. 
امروز خبری مبنی بر استعفای خودم شنیدم ولی من نسبت به این تیم، این باشگاه و ارتباطی که با هواداران مان داریم، احساس مسئولیت می کنم. تلاش خواهم کرد این قضیه را به نحوی حل کنیم.
صحبت های گری نویل؟ ایکاش افراد در مورد ما حرف نمی زدند. خود گری نویل همیشه در جایی حضور داشته است که بیشترین پول در آن وجود داشت. او قبلا در منچستریونایتد همین شرایط را داشت و حالا در اسکای کار می کند که بیشترین پول در آن است. به نظرم این صحبت ها منصفانه نیست و من باز می گویم که ما نقشی در این جریان نداشتیم.
سرمربی لیورپول در مورد تساوی تیمش با لیدز یونایتد هم گفت:

ناامید کننده است ولی نمی توان گفت که لیدز یونایتد لایق این نتیجه نبود. در نیمه اول فرصت های بزرگی نصیب مان شد که از آن ها استفاده نکردیم. گل خوردن حس خوبی ندارد ولی این طور نبود که حریف لایق به گل رسیدن نباشد. تمام تلاش مان را برای صعود به لیگ قهرمانان به کار خواهیم گرفت؛ اگر به آن رسیدیم که هیچ، اگر نه هم که یعنی دیگر نشد. در نهایت این یک امتیاز دیگر است. همیشه بهترین سناریو این است که در بازی ها برنده شوید ولی اگر چنین چیزی میسر نبود، باید دوباره تلاش کنید و این کاری است که ما انجام خواهیم داد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.