دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

پوریا آریاکیا: منصوریان رفاقت خاصی با بازیکنان دارد

پوریا آریاکیا: منصوریان رفاقت خاصی با بازیکنان دارد

پوریا آریاکیا صحبت هایی را در مورد آلومینیوم عنوان کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، پوریا آریاکیادر خصوص شرایط فعلی تیم آلومینیوم اراک و کارکردن با علیرضا منصوریان گفت:

خدا را شکر شرایط و وضعیت تیم خوب است. علیرضا منصوریان بیشتر روی مسائل روحی و روانی تیم کار می‌کند. او از مربیان بزرگ فوتبال ما است. جو خوبی را در تیم ایجاده کرده و رفاقت خاصی با بچه‌ها دارد. در کل جو خوبی در تیم حاکم است و بچه‌ها با هم رفیق و همدل هستند.
او در مورد روند آلومینیوم در سال جدید با توجه به دو بازی قبلی این تیم، گفت:

روند خوبی داریم. در بازی با فولاد مستحق برد بودیم اما توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد. در بازی با ماشین سازی هم کمی کارمان سخت شد. تیم‌هایی که در انتهای جدول هستند برای بقا دست و پا می‌زنند. این بازی گره خورد و شرایط طوری شد که دچار مشکل شدیم. یک پنالتی دادیم و گل خوردیم اما توانستیم به بازی برگردیم و یک امتیاز بیرون از خانه بگیریم. هر چند که دیر توانستیم خودمان را جمع و  جور کنیم و اگر این اتفاق زودتر می‌افتاد می‌توانستیم برنده بازی شویم.
آریاکیا در خصوص شرایط و عملکرد خودش گفت:

خدا را شکر خودم هم شرایط خوبی دارم. سعی می‌کنم دستورات کادر فنی و وظایفی که به من سپرده می‌شود را در زمین به خوبی انجام بدهم. در سال‌های گذشته هافبک چپ بودم اما در زمان رسول خطیبی در پست دفاع چپ بازی کردم. رفته رفته در این پست جا افتادم و بهتر شدم. البته در کارهای دفاعی مدافع چپ هستم و در کارهای هجومی وینگر چپ می‌شوم. به قول معروف برو بیایی دارم! سعی می‌کنم انرژی بیشتری بگذارم و برای تیم مثمر ثمر باشم.
مدافع آلومینیوم در مورد بازی هفته بیست و یکم مقابل پیکان عنوان کرد:

بازی خیلی سختی داریم چون پیکان تیمی است که سخت گل می‌خورد. با تدابیر کادر فنی امیدواریم بتوانیم در این بازی به برد برسیم. تلاش می‌کنیم کارهایی که از ما می‌خواهند را در زمین انجام بدهیم و به سه امتیاز برسیم. ما ثابت کرده‌ایم که در هر بازی برای برد به زمین می‌رویم. امیدوارم مقابل پیکان هم نتیجه خوبی بگیریم و هواداران را شاد کنیم.
او در مورد اینکه بعد از بازی با پیکان وقفه‌ای 16 روزه در برنامه دارند، گفت:

وقفه‌ها در برنامه‌ مسابقات هر تیمی را اذیت می‌کند. تعطیلی‌ها باعث می‌شود آمادگی بدنی را از دست بدهیم. البته کرونا هم مزید بر علت شده اما به هرحال تابع برنامه سازمان لیگ هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.