شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

زیدان: هازارد و کروس مقابل کادیز غایب هستند؛ سوپرلیگ اروپا؟ نظرم را به شما نخواهم گفت

زیدان: هازارد و کروس مقابل کادیز غایب هستند؛ سوپرلیگ اروپا؟ نظرم را به شما نخواهم گفت

زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید که تیمش را آماده دیدار فردا شب (00:30 به وقت تهران) مقابل کادیز می کند، در کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. این دیدار از هفته 31 رقابت های لالیگا است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیدان در خصوص اینکه تمرکز رئال مادرید بیشتر روی لیگ قهرمانان است، گفت:

مخالفم. با تمام اتفاقاتی که طی 8 ماه اخیر رقابت ها رخ داده است، اجازه نخواهیم داد که ناامیدی و حواس پرتی سراغ تیم بیاید. کاملاً برعکس، ما دوست داریم رقابت کنیم، تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت و آماده خواهیم بود. من در آستانه اخراج بودم، بازیکنانم بی ارزش خوانده می شدند... درحالیکه هیچوقت اینطور نبوده است. مهم ترین نکته این است که ما زنده ایم. فردا تیمی جنگنده را به میدان خواهیم فرستاد که برای کسب پیروزی تلاش خواهد کرد. هازارد و کروس غایب خواهند بود.
تیمی را به میدان می فرستیم که سخت بجنگد، و این نکته کلیدی است. می دانیم که برخی بازیکنان مشکلات بخصوصی دارند اما هنوز کارد به استخوان نرسیده است. این حقیقت که چیزی تا پایان فصل باقی نمانده به ما انگیزه می دهد و تمام توان خود را مقابل تیمی که در خانه خوب دفاع می کند به کار خواهیم گرفت. سعی می کنیم سه امتیاز این بازی  را به دست آوریم.
وضعیت ادن هازارد
اگر در لیست قرار نگرفته، یعنی به طور کامل آماده نیست. او به مرز آمادگی نزدیک می شود و مهم است که در بازگشت 100% آماده باشد. باید خیلی مراقب او باشیم و این کاری است که انجام می دهیم. یک بازی دیگر هم روز شنبه خواهیم داشت و بعد از آن باید ببینیم که دیدار روز سه شنبه شب چگونه خواهد شد. مورد هازارد خاص است. مهم ترین مسئله احساس خوب اوست و وقتی کاملاً بهبود پیدا کرده باشد به جمع ما باز خواهد گشت.
سوپرلیگ اروپا
این سوال را باید از رئیس باشگاه بپرسید. من برای صحبت در مورد بازی با کادیز اینجا هستم. هرکس عقیده خود را دارد اما من برای بحث در این خصوص اینجا نیستم. کار من نیست. در مورد لالیگا یا لیگ قهرمانان اروپا صحبت می کنم، اما نه در این مورد. من نظرم را به شما نخواهم گفت. شاید بگویید که دخالت نمی کنم و این درست است، چون کاری که من دوست دارم انجام دهم، مربیگری است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.