یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

آندره آ پیرلو: هدف یوونتوس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپاست

آندره آ پیرلو: هدف یوونتوس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپاست

آندره آ پیرلو گفت آندره آ آنیلی بابت حضور در پروژه سوپرلیگ اروپا به او و تیمش اطمینان داده است

ایران ورزشی/در چارچوب رقابت های هفته سی و دوم سری آ، تیم های یوونتوس و پارما فردا شب ساعت 23:15 به وقت تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش وب سایت یوونتوس، آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی با پارما، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

مقابل آتالانتا خوب بازی کردیم
تیم وضعیت خوبی دارد. ما هنوز در حال ریکاوری هستیم زیرا یکشنبه از نظر بدنی و ذهنی، انرژی زیادی صرف کردیم. مسلما پس از آن دیدار ناامید شدیم اما مطمئن بودیم چون بازی خوبی انجام دادیم. من کمی تغییر در ذهن دارم اما تغییرات، گسترده نخواهد بود. ما روی حال متمرکز هستیم و حال هم بازی فردای ماست. مقابل پارما بازی مهمی داریم و پس از شکست مقابل آتالانتا، بازی پیش روی ما مهم تر هم شده است. پارما اکنون اوضاع خوبی ندارد اما آن ها با وجود نتایج ضعیف، عملکرد خوبی داشته اند.
آنیلی درباره سوپرلیگ توضیح خواهد داد
ما درباره کاری که باید انجام دهیم، فکر می کنیم و این کار، کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپای سال آینده است. امروز صبح رییس باشگاه با ما صحبت کرد و ما آرام هستیم زیرا می دانیم رییس ما، جزو سردمداران پروژه جدید است. طی سال ها، همواره تغییرات زیادی وجود داشته است. من بهترین گزینه ممکن برای توضیح درباره پروژه جدید نیستم. همان طور که گفتم، رییس یوونتوس در خط مقدم ماجراست و او کارهایی که طی روزهای اخیر انجام شده را توضیح می دهد. آنیلی را تقریبا هرروز می بینیم و او همیشه به تیم نزدیک بوده است. او پروژه جدید را به ما توضیح داد و به ما اطمینان بخشید. مهم ترین چیز این است که او حقیقت را به ما گفت و ما نیز باید به کارمان ادامه دهیم.
بوفون، آرتور، دیبالا و رونالدو از ابتدا مقابل پارما
رونالدو برای بازی با پارما در دسترس است و بوفون هم درون دروازه می ایستد. پائولو دیبالا هم از ابتدا بازی می کند چون برای بازیابی شرایط خوب، باید منظم بازی کند. از نمایش دیبالا در بازی مقابل آتالانتا راضی بودم و فردا او می تواند به ثبات برسد. فدریکو کیه زا مشکل عضلانی داشت و باید ببینیم او چه مدت دور از میادین خواهد بود. موراتا پس از بازی سخت با آتالانتا کمی خسته بود. آرتور ملو هم متاسف بود که نتوانست بهترین عملکردش را به نمایش بگذارد اما حالا آرام است و می خواهد بازی کند. آرتور فردا فرصت دارد از اول بازی کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.