دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

توماس توخل: بهانه ای وجود ندارد؛ چلسی لایق کسب پیروزی نبود

توماس توخل: بهانه ای وجود ندارد؛ چلسی لایق کسب پیروزی نبود

توماس توخل پس از تساوی بدون گل چلسی و برایتون در استمفوردبریج قبول داشت که تیمش به اندازه کافی خوب کار نکرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، چلسی برخلاف بازی گذشته که منچسترسیتی را شکست داد، در بازی سه شنبه شب نتوانست بازی خود را بر حریف دیکته کند و در نهایت با کسب تنها یک امتیاز، خودش را به رده چهارم جدول رساند. توخل در مصاحبه پس از بازی گفت:

این بهترین عملکرد ما نبود. حریف خوب دفاع کرد و ما ریتم همیشگی را پیدا نکردیم. شاید خسته بودیم و حواس مان پرت شده بود. شاید خوش شانس بودیم که نباختیم. امروز نتوانستیم فرصت بزرگی ایجاد کنیم و تصمیمات مان اشتباه بود. باید بپذیریم که امروز برای برنده شدن به اندازه کافی خوب نبودیم. ما لایق برنده شدن نبودیم.
توخل همچنین در مورد این که آیا مباحث پیرامون سوپر لیگ باعث پرت شدن حواس بازیکنان چلسی شده بود، گفت:

نمی دانم حواس پرتی چقدر روی ما اثر گذار بود. لزومی ندارد در این باره صحبت کنیم. راهی برای یافتن پاسخ وجود ندارد. این عامل وجود داشت ولی باید آن را بپذیریم. من تحت تاثیر این قضایا قرار گرفتم و فکر می کنم برای بازیکنان هم همین طور بوده باشد. قبل از بازی کسی در مورد این مسابقه نپرسید و همه چیز در مورد سوپر لیگ بود. درست است که نتوانستیم بهترین نمایش را ارائه کنیم ولی مقابل حریف قدرتمندی قرار گرفته بودیم که با جدیت دفاع کرد و ما نتوانستیم آن شکاف تعیین کننده را پیدا کنیم. تمرکز من روی بازی قرار داشت و طبیعتا راضی نبودم؛ هیچکس راضی نبود و چنین چیزی حتی اگر بهترین آماده سازی را پشت سر گذاشته باشید، پیش می آید. هیچ بهانه ای وجود ندارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.