یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

مجید جلالی: استقلال در آسیا با قلبش بازی می‌کند

مجید جلالی: استقلال در آسیا با قلبش بازی می‌کند

کارشناس فوتبال ایران با تمجید از عملکرد نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد شخصیت تیمی که در استقلال وجود دارد در این سال‌ها کمتر دیده شده و بازیکنان این تیم با قلبشان بازی می‌کنند

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مهر، مجید جلالی در واکنش به عملکرد چهار نماینده ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، گفت:

باعث افتخار فوتبال ما است که برای نخستین بار داریم با چهار تیم در این سطح از مسابقات شرکت می‌کنیم و سرمربی هر چهار تیم از بچه‌های خودمان هستند. عملکردشان هم بهترین است. حتی باز هم جوان‌های دیگری داریم که اگر چنین فرصتی به دست می‌آوردند خوب عمل می‌کردند.
کارشناس فوتبال ایران افزود:

کیفیت بازی‌های پرسپولیس، فولاد و استقلال بر آمده از دیدگاهی است که پشت تیم و روی نیمکت آنها است. مربیان ما بهترین آنالیز را در بهترین سطح در مورد بهترین تیم‌های حریف انجام می‌دهند. طراحی آنالیز هم در بهترین سطح است.
جلالی خاطرنشان کرد:

در بازی فولاد با النصر محوری ترین بازیکنان النصر به کل از کار افتاده بودند. پرسپولیس با اینکه گل نخست را - مقابل گوا هند- دریافت کرد ولی بدون استرس و مشکل به بازی برگشت. استقلال با چه قدرتی این دو بازی را پیش برده است. اینها به جز ظرفیت‌های بازیکن و خلاقیت تیم‌ها به دلیل آنالیز حریفان هم هست.
کارشناس فوتبال ایران به موضوعی که تیم‌های ایرانی در آسیا باید مدنظر داشته باشند اشاره کرد و گفت:

شاید چیزی که باید یک مقدار روی آن متمرکز باشیم و جای نگرانی دارد سطح آمادگی جسمانی است. این مسئله بازی به بازی دارد خودش را نشان می‌دهد. برای حل این مشکل باید از علم تمرین استفاده کنیم که مطمئنم بچه‌ها این کار را می‌کنند. گردش در چینش بازیکنان هم می‌تواند در ذخیره سازی انرژی آنها کمک کند.
جلالی همچنین با تمجید از عملکرد استقلال در دو بازی نخست آسیایی گفت:

آنچه که از بازی استقلال دیدم شخصیت تیمی است که شاید کمتر در این سال‌ها در استقلال دیده شده است. بهترین چیزی که می‌توان گفت همان چیزی است که «ژاوی» گفت یعنی اینها با قلبشان بازی می‌کنند. این بالاترین امتیازی است که استقلال دارد.
کارشناس فوتبال ایران که با شبکه خبر گفتگو می‌کرد، در پایان گفت:

استقلالی‌ها در دو بازی خیلی قوی در بخش تهاجمی متمرکز می‌شوند. این باعث می‌شود خیلی از مشکلات استقلال در بخش دفاعی نهفته بماند و حریفان نتوانند از آن استفاده کنند. مطمئنم در بازی امشب - مقابل الدحیل- هم همینطور می‌شود ولی سطح انرژی مصرف شده هم در جریان بازی مهم است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.