پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

امین منوچهری: فرهاد مجیدی در حال ساختن تیم است و دنبال نفر ساختن نیست

امین منوچهری: فرهاد مجیدی در حال ساختن تیم است و دنبال نفر ساختن نیست

امین منوچهری گفت: استقلال در چند وقت اخیر بدون حاشیه و در سکوت خبری قرار دارد. بازیکنان تیم تمام حرف‌هایشان را داخل زمین فوتبال می‌زنند، ثمره آن پیروزی پرگل و تمرکز بازیکنان است

به گزارش ایران ورزشی، امین منوچهری در خصوص عملکرد استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به میزان گفت:

استقلال در این دو بازی نمایش خیلی خوبی به نمایش گذاشت و نشان داد روح بردن در این تیم دمیده شده است. نتایج و بازی‌‎های اخیر آبی‌پوشان باعث خوشحالی هواداران شد.
امین منوچهری درباره عملکرد مهاجمان استقلال گفت:

وقتی تیمی گل می‌زند، همه تیم در گلزنی دخیل هستند. حتماً تیم از خط دفاع شروع به بازیسازی کرده و مهاجمان تمرکز خوبی داشته‌اند که اینطور تیم گلزنی کرده است. البته از تاثیر و هوش مهدی قائدی نباید بگذریم. حضور قائدی در ترکیب، بازی را برای استقلال راحت‌تر می‌کند و فرشید اسماعیلی هم در این بازی‌ها توانایی خودش را نشان داد و کمک زیادی به تیم کرد.
بازیکن سابق استقلال در رابطه با بازی هفته سوم استقلال مقابل الدحیل گفت:

وقتی شما هدف بزرگی دارید، بازی سخت معنا ندارد. شاید سختی ما در این باشد که تیم قطری هزینه بیشتری انجام داده و بازیکنان خوبی مانند علی کریمی را جذب کرده است یا امکانات و زیر ساخت‌های بهتری دارد. با این همه همیشه و همه جا که دلار خرج کردن فایده ندارد، فوتبال به موارد دیگری هم مربوط می‌شود.
مهاجم سابق استقلال اضافه کرد:

استقلال در چند وقت اخیر بدون حاشیه و در سکوت خبری قرار دارد. بازیکنان تیم تمام حرف‌هایشان را داخل زمین فوتبال می‌زنند، ثمره آن پیروزی پرگل و تمرکز بازیکنان است. رویه خوبی است که استقلال فقط تمرین کند و تمام تمرکز بازیکنان بر روی بازی است.
منوچهری در خصوص رفتار مجیدی با دانشگر گفت:

فکر می‌کنم از معدود دفعاتی است که کار درست در فوتبال ایران جواب می‌دهد. دانشگر بازیکن خوبی است و در دربی گل حساسی برای تیم به ثمر رساند؛ اما دانشگر باید بداند تیم از او بزرگ‌تر است، هر چند که تیم به بازیکن نیاز داشته باشد. اگر دانشگر به تیم استقلال بازگردد قطعا با تجربه مدت اخراجش، بهترین عملکردش را نشان خواهد داد.
منوچهری در پایان گفت:

به نظرم مجیدی در حال ساختن تیم است و دنبال نفر ساختن نیست. قبلاً هم در تیم ملی تجربه کردیم. کی‌روش تیم ساخت و بعضی بازیکنان را به خاطر رعایت انضباطی کنار گذاشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.