چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

بیانیه شالکه در محکومیت حمله هواداران خشمگین به بازیکنان

بیانیه شالکه در محکومیت حمله هواداران خشمگین به بازیکنان

باشگاه شالکه با انتقاد از حمله عده ای از طرفداران به بازیکنان شالکه، این حرکت را محکوم کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، باشگاه شالکه بعد از شکست سه شنبه شب مقابل بیلفد به دسته پایین تر سقوط کرد و این اتفاق برای عده ای از هواداران به قدری تلخ بود که در پایان بازی و هنگام خروج بازیکنان و کادر فنی از ورزشگاه به سمت آنها تخم مرغ پرت کردند. این برای اولین بار در 33 سال اخیر است که این باشگاه آلمانی به دسته دوم سقوط می کند. بعد از این باخت، اتوبوس تیم در حال برگشت به ورزشگاه خانگی بود که در آنجا با صدها هوادار خشمگین روبه رو شد و این هواداران با پرتاب تخم مرغ به سمت اتوبوس از بازیکنان و کادر فنی تیم استقبال کردند. شالکه با انتشار بیانیه ای با انتقاد از این اتفاق، حرکت هوادارانش را محکوم کرد. در این بیانیه آمده است:

بعد از بازگشت از بیلفد، درگیری مختصری بین بازیکنان و برخی از هواداران پیش آمد. در طول این درگیری تعدادی افراد که هویت آنها هنوز مشخص نیست پا را از حد خود فراتر گذاشتند که این اتفاق برای باشگاه شالکه به هیچ عنوان قابل قبول نیست. با وجود قابل درک بودن خشم و ناراحتی هواداران از سقوط تیم به دسته دوم، باشگاه هیچوقت برخورد فیزیکی با بازیکنان و کادر فنی را قبول نمی کند و این دقیقا همان اتفاقی است که دیشب افتاد.
باشگاه شالکه به شدت این رفتار را محکوم می کند و حامی بازیکنان و کادر فنی خود است. در حال حاضر تحقیقات پلیس در مورد این اتفاق آغاز شده است. باشگاه شالکه تا زمان روشن شدن کامل این اتفاق دیگر در این مورد اظهار نظر نخواهد کرد.
شالکه در حالی امسال به دسته پایین تر سقوط کرد که سه سال پیش در بوندس لیگا به عنوان نایب قهرمانی رسیده بود. آنها در این فصل 76 گل دریافت کرده اند که بیش از هر تیم بوندس لیگایی از سال 2000 به بعد است و این در حالی است که هنوز 4 هفته از مسابقات لیگ آلمان باقی مانده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.