پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

سیروان قربانی: حضور محمود فکری انگیزه مضاعفی به بازیکنان داده است

سیروان قربانی: حضور محمود فکری انگیزه مضاعفی به بازیکنان داده است

سیروان قربانی در خصوص آخرین وضعیت نفت مسجدسلیمان صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، سیروان قربانی در خصوص وضعیت فعلی تیمش در آستانه دیدار فردا با مس رفسنجان به تسنیم گفت:

شرایط خوبی داریم و در بازی با سپاهان هم یک امتیاز مهم از این تیم قلدر گرفتیم که در واقع برای ما حکم برد را داشت. کادر فنی مسائلی که از ما خواسته بودند را در زمین پیاده کردیم. شرایط تیم ما خوب شده است و می‌خواهیم در بازی فردا هم نتیجه خوبی بگیریم و مس را شکست دهیم.
سیروان قربانی در خصوص تاثیر حضور محمود فکری در نفت مسجدسلیمان گفت:

حضور این مربی انگیزه مضاعفی به بازیکنان داده و اشتیاق برای رسیدن به موفقیت در همه بازیکنان دیده می‌شود. مسئولان باشگاه از جمله آقای نظری هم زحمت می‌کشند تا مشکلات را برطرف کنند و امیدوارم روزی برسد که تیم‌های نفتی هیچ مشکلی نداشته باشند.
قربانی با تمجید از مس رفسنجان اضافه کرد:

مس یکی از تیم‌های خوب است و یکی از پدیده‌های لیگ امسال بود، هر چند خیلی هزینه کرده و باید هم از این تیم انتظار نتیجه‌ گرفتن داشته باشیم. آنها تیمی خوب و قابل احترام هستند. ما در مسجد سلیمان مقابل تیم‌هایی که قوی‌تر از مس بودند نتایج خوبی گرفتیم که می‌توان به بازی با سپاهان و پرسپولیس اشاره کرد. تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و با توجه به شرایط میزبانی فقط به برد فکر می‌کنیم.
مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در خصوص عملکرد خودش در این فصل گفت:

همیشه در هر شرایطی خدا را شکر می‌کنم. متاسفانه در ابتدای فصل و در بازی با تراکتور مصدوم شدم و چندین هفته را از دست دادم، خدا را شکر که در 9-8 بازی گذشته به میدان رفتم و انگیزه زیادی دارم تا بهترین عملکرد را داشته باشم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.