یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

گاسپرینی: آنهایی که مقابل سوپر لیگ ایستادند را تحسین می کنم

گاسپرینی: آنهایی که مقابل سوپر لیگ ایستادند را تحسین می کنم

مربی آتالانتا افرادی که در مقابل پروژه سوپر لیگ اروپا ایستادگی کردند را مورد تحسین قرار داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، تیم آتالانتا فردا دیداری مهم مقابل رم خواهد داشت که نتیجه این دیدار می تواند نقشی تعیین کننده در رتبه دو تیم در جدول سری آ داشته باشد. گاسپرینی با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار در مورد مسائل مختلفی از جمله دیدار فردای تیمش و همچنین سوپر لیگ اروپا صحبت کرد. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

در مورد سوپر لیگ اروپا
در آغاز اندکی ناراحت شدم. کافی است نگاهی به واکنش دنیای فوتبال به این اتفاق بیاندازید. هیچ وقت این حجم از اعتراض به یک موضوع را ندیده بودم. همیشه حس می کردم که باید به اهداف باشگاه برسم و حواسم همیشه به بودجه تیم باشد. امیدوارم در چند سال آینده به سایر باشگاه ها هم اجازه دهیم کاری که ما کرده ایم را انجام دهند. موضعی که باشگاه های بزرگ گرفتند تمام دنیا را ناراحت کردم. دیدیم که افراد زیادی مقابل آنها ایستادند. یکی از این مقاومت ها از سوی بازیکنان لیورپول بود و باید بگویم آنها را به شدت تحسین می کنم.
در مورد دیدار فردا
مسابقه سختی خواهد بود. دو تیم شرایط برابری دارند و این مسابقه شبیه دیدار ما مقابل اینتر یا رئال مادرید خواهد بود. در بازی با یوونتوس به لطف شجاعتی که نشان دادیم توانستیم پیروز شویم. خوشبختانه فوتبال ورزشی غیر قابل پیش بینی است.
در مورد بازگشت هاتبوئر
او بهتر است و می توانم از او استفاده کنم. با توجه به این که خیلی وقت است بازی نکرده است، باید با احتیاط از او استفاده کنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.